jarra
23.09.05,08:14
Prosím vás o radu....ako robite mzdu v pohode pri pracovnikovi na dohodu o vykonaní prace...

zamestnanec pracoval u nas od 15.8 do 31.8. oznacila som si ho v personalistike ako dohodára a v kolonke mzdy som si dala sumu napr.4000....ale ked si dam vyradat mzdu tak mi tam da len polovicu - neviem ako si to tam mam oznacit, ze tych 4000 nie je suma za cely mesiac ale je to suma na dohodu.
Daska
23.09.05,13:17
Prosím vás o radu....ako robite mzdu v pohode pri pracovnikovi na dohodu o vykonaní prace...

zamestnanec pracoval u nas od 15.8 do 31.8. oznacila som si ho v personalistike ako dohodára a v kolonke mzdy som si dala sumu napr.4000....ale ked si dam vyradat mzdu tak mi tam da len polovicu - neviem ako si to tam mam oznacit, ze tych 4000 nie je suma za cely mesiac ale je to suma na dohodu.
Ja si tuto sumu prepisem v mzdach v kolonke mesacna sadzba na sumu 4000 a vsetko je OK.
kajab
28.10.05,08:31
Prosím vás o radu....ako robite mzdu v pohode pri pracovnikovi na dohodu o vykonaní prace...

zamestnanec pracoval u nas od 15.8 do 31.8. oznacila som si ho v personalistike ako dohodára a v kolonke mzdy som si dala sumu napr.4000....ale ked si dam vyradat mzdu tak mi tam da len polovicu - neviem ako si to tam mam oznacit, ze tych 4000 nie je suma za cely mesiac ale je to suma na dohodu.


Aky mas dany druh mzdy v Personalistike pri tom cloveku? Ked tam das "ukolova" - pocita ti to 4 000,- Sk, ked tam ma "mesacna" - prepocitava ti to dni.
kajab
28.10.05,08:34
A ked pojdes robit mzdu, tak v prvej kolonke "pocet jednotiek" daj "1".