Fanny.G
01.02.10,12:07
Ahojte,rada by som vedieť či ste niekto boli v Osvienčime v Poľsku.Chcela by som tam ísť na jar,keď bude teplejšie.Počula som že tam je to otvorené stále,ale chcela by som bližšie informácie.
Mila23
01.02.10,13:26
Ja som bola v Osviencime minuly rok v aprili. Chodia tam autobusy z hlavnej autobusovej stanice v Krakowe niekolkokrat denne.
Fanny.G
01.02.10,13:36
Ja som bola v Osviencime minuly rok v aprili. Chodia tam autobusy z hlavnej autobusovej stanice v Krakowe niekolkokrat denne.

Ja by som chcela ísť autom.Môžeš mi napísať konkrétne ako dlho trvá obhliadka,koľko to stojí,či tam potrebuješ sprievodcu a t ď?...
Blankake
01.02.10,13:53
Nemusela si zakladať novú tému.;)

http://www.porada.sk/t11507-osviencim.html
Fanny.G
01.02.10,15:27
Nemusela si zakladať novú tému.;)

http://www.porada.sk/t11507-osviencim.html


Ďakujem,pozriem
misomiso
02.02.10,05:34
Že by nemali nejaký oficiálny webík?
reku
03.02.10,07:41
My sme tam boli minule. Vstupne bolo asi 250 Sk, nepamatam si to presne. Kupili sme si listky do Auschwitz-Birkenau. Mali sme sprievodkynu - bola to polka, ale hovorila po cesky, najskor sme pozreli Osviemcim a neskor sme cakali na miestny bus a 3km dalej bol Birkenau. Prave tam bol ten koncentracny tabor zhruba na 130 ha. Boli tam aj autenticke pece... Sprievodkyna pre cechov a slovakav robila asi len 1x za den, zacinali sme o 10tej, tak si to vystihnite. Skoncili sme o 3tej... Sprievodkyna je v cene tak je lepsie ak ju mate...
Fanny.G
08.02.10,19:55
My sme tam boli minule. Vstupne bolo asi 250 Sk, nepamatam si to presne. Kupili sme si listky do Auschwitz-Birkenau. Mali sme sprievodkynu - bola to polka, ale hovorila po cesky, najskor sme pozreli Osviemcim a neskor sme cakali na miestny bus a 3km dalej bol Birkenau. Prave tam bol ten koncentracny tabor zhruba na 130 ha. Boli tam aj autenticke pece... Sprievodkyna pre cechov a slovakav robila asi len 1x za den, zacinali sme o 10tej, tak si to vystihnite. Skoncili sme o 3tej... Sprievodkyna je v cene tak je lepsie ak ju mate...

Ďakujem,pomohlo mi to...:)