Fanny.G
01.02.10,12:55
Chcela by som vedieť či ste boli niekto na ich vystúpení.Rada by som šla,ale som z východu a teraz sú len v Žiline a Bratislave,tak či by sa mi to oplatilo ísť tam.Počula som že sú fakt dobrí.
Tweety
01.02.10,12:07
Budú aj v Košiciach, len teraz neviem dátum.
Fanny.G
01.02.10,12:08
To by som bola rada.Minulý rok boli,ale to som nestihla.Nevieš akí sú?
Tweety
01.02.10,12:09
Dobrí.
buchač
01.02.10,12:10
Chcela by som vedieť či ste boli niekto na ich vystúpení.Rada by som šla,ale som z východu a teraz sú len v Žiline a Bratislave,tak či by sa mi to oplatilo ísť tam.Počula som že sú fakt dobrí.

....ono tento výraz je slabý ....;)

Čo sa týka šéfa a zakladateľa súboru , tak Michael Flatley je neskutočný , vynikajúci ................

http://www.youtube.com/watch?v=jjxTTjJtXDA&feature=related

Tento súbor bol na Slovensku už zopár krát , ALE práve šéfa , na ktorom stavajú predajcovia vstupeniek , tu vystupovať - tancovať ešte nikto nevidel ...
A predpokladám , že tak skoro ani neuvidí ...
Čo viem tak tento súbor má viacej skupín , ktoré lietajú po celom svete a vystupujú , no Flatley len výnimočne ....

Zopár ľudí , ktorých poznám , na vystúpení bolo , no veľmô sklamaní boli ...

P.S.:
Tých , ktorí pôjdu na vystúpenie požiadam o následné dojmy ....potvrdenie , alebo vyvrátenie mojich poznatkov ...
Fanny.G
01.02.10,13:12
....ono tento výraz je slabý ....;)

Čo sa týka šéfa a zakladateľa súboru , tak Michael Flatley je neskutočný , vynikajúci ................


Tento súbor bol na Slovensku už zopár krát , ALE práve šéfa , na ktorom stavajú predajcovia vstupeniek , tu vystupovať - tancovať ešte nikto nevidel ...
A predpokladám , že tak skoro ani neuvidí ...
Čo viem tak tento súbor má viacej skupín , ktoré lietajú po celom svete a vystupujú , no Flatley len výnimočne ....

Zopár ľudí , ktorých poznám , na vystúpení bolo , no veľmô sklamaní boli ...

P.S.:
Tých , ktorí pôjdu na vystúpenie požiadam o následné dojmy ....potvrdenie , alebo vyvrátenie mojich poznatkov ...
Dobre,ak by som šla do tej Žiliny tak určite dám vedieť
Ivetta
09.02.10,08:18
Bola som na ich vystúpení tu na Slovensku 2 razy, neľutujem, boli výborní, len by som čakala už aj trochu zmenu programu-choreografie.. Treba vidieť, :)))
calawen
09.02.10,09:45
My sme boli celá rodina minulý rok na vystúpení až v Brne a vôbec sme neľutovali. Boli výborní,hoci Michael Flateley nevystupoval, ale vystupoval jeho syn...
jarecko
14.02.10,15:54
My sme boli celá rodina minulý rok na vystúpení až v Brne a vôbec sme neľutovali. Boli výborní,hoci Michael Flateley nevystupoval, ale vystupoval jeho syn...
calawen!
Mozes upresnit co to bol za jeho syn?
Cital som jeho zivotopis a v nom som sa docital, ze bol dvakrat zenaty. S prveho manzelstva s umelkynou polskeho povodu ,,Beata Dziaba,, v rokoch 1986-1997 nemal ziadneho potomka a v tom druhom s tanecnicou suboru Lord of the Dance ,,Niamh O'Brien,, , ktore trva od roku 2006 doteraz, sa mu 26. aprila 2007 narodil syn Michael ml. . Nechce sa mi verit, zeby uz ako dvojrocny vystupoval v Brne. Ma Michael Flatley nejakeho dospeleho nemanzelskeho syna o ktorom som sa nikde na inete nedocital a ty o nom vies?
calawen
14.02.10,16:46
calawen!
Mozes upresnit co to bol za jeho syn?
Cital som jeho zivotopis a v nom som sa docital, ze bol dvakrat zenaty. S prveho manzelstva s umelkynou polskeho povodu ,,Beata Dziaba,, v rokoch 1986-1997 nemal ziadneho potomka a v tom druhom s tanecnicou suboru Lord of the Dance ,,Niamh O'Brien,, , ktore trva od roku 2006 doteraz, sa mu 26. aprila 2007 narodil syn Michael ml. . Nechce sa mi verit, zeby uz ako dvojrocny vystupoval v Brne. Ma Michael Flatley nejakeho dospeleho nemanzelskeho syna o ktorom som sa nikde na inete nedocital a ty o nom vies?

Jarečko, teraz si ma dostal... Program nemám, ale podľa mena sme si mysleli (celá rodina), že to bude buď syn, alebo rodina...
jarecko
14.02.10,17:27
Jarečko, teraz si ma dostal... Program nemám, ale podľa mena sme si mysleli (celá rodina), že to bude buď syn, alebo rodina...
Iba som sa pozrel do Wikipedie a precital co tam pisu o nom. Nemusi tam byt cela pravda a mozno nejakeho dospeleho syna ma, len sa tam o tom nepise, ale to uz neviem.

http://en.wikipedia.org/wiki/Michael_Flatley
buchač
15.02.10,17:58
Chcela by som vedieť či ste boli niekto na ich vystúpení.Rada by som šla,ale som z východu a teraz sú len v Žiline a Bratislave,tak či by sa mi to oplatilo ísť tam.Počula som že sú fakt dobrí.

A nemýliš si to náhodou s touto skupinou .....???:rolleyes:
Oni budú v uvedených mestách ...;)


Priamo z Írska ... GAELFORCE DANCE ... Majstri írského tanca
zabudnite na ostatných, prichádzajú tí najlepší

http://www.gaelforce-dance.sk/
evinana
15.02.10,22:26
Ja som bola na lord of the dance minuly rok vo februari v bratislave. Nebola som sklamana, ale ani nejako extremne nadsena. Vystupenie bolo fajn, trochu jednoliate, jednotlive vystupenia velmi podobne, slabe pyrotechnicke efekty. Ale nelutovala som. Vidiet sa to urcite da, je to obdivuhodne, ale nebola som z toho paf.
stonka
17.02.10,07:58
Pred rokmi som videla predstavenie Lord of the dance s Flaetlym v Budapešti. Bola som nadšená. Po návšteve predstavenia v Košiciach som bola skôr sklamaná. Poslali sem veľmi mladých tanečníkov, skôr druhotriedna kvalita v rámci tohoto súboru. Program bol akoby narýchlo zošitý, veľa pomalých skladieb (asi preto, aby sa tanečníci nevysílili, keďže mali v tom dni dve vystúpenia).Bolo to celé slabé a nudné.
hnedoočka
18.02.10,16:48
Pred rokmi som videla predstavenie Lord of the dance s Flaetlym v Budapešti. Bola som nadšená. Po návšteve predstavenia v Košiciach som bola skôr sklamaná. Poslali sem veľmi mladých tanečníkov, skôr druhotriedna kvalita v rámci tohoto súboru. Program bol akoby narýchlo zošitý, veľa pomalých skladieb (asi preto, aby sa tanečníci nevysílili, keďže mali v tom dni dve vystúpenia).Bolo to celé slabé a nudné.

už som si myslela, že som len nemala svoj deň. tiež som videla ich vystúpenie v Košiciach a nato, ako ich ospevovali, mňa to nejak neoslnilo.

ako sa tu písalo,bolo to jednoliate - to asi najskôr vystihuje môj dojem,pretože po krátkom čase mi v tom začala chýbať rozmanitosť.

nakoniec ma viac bavila melodická časť než tanečná.

som za umelecké vystúpenia, ale viac ma oslovili Ďurovčíkove tanečné choreografie, ktoré majú dej ,umelecké precítenie i pestrosť prejavov, aj keď
samozrejme , tieto dva žánre sa nedajú zrovnávať.
ata111
19.02.10,16:41
skoda, ze to je cele na playback
Fanny.G
19.03.10,11:13
Tak idem na tých Lordov....ináč ďakujem za vyjadrenia...idem v máji do Spišskej Novej Vsi,tak som strašne zvedavá,čo si z toho vystúpenia odnesiem....určite dám potom vedieť
ata111
24.05.10,13:42
Už sme "po" lordoch, nesklamali. Vystúpenie bolo dynamické, pekné a maximálne profesionálne. Len škoda, že veľmi podobný námet, ako to predchádzajúce.
Fanny.G
28.05.10,14:31
Tak aj ja som už po tých Lordoch,mne sa to veľmi páčilo,bol 24 členný súbor,páčili sa mi aj námety jednotlivých tancov,ale chlapi boli určite lepší ako baby,ale celkove to bolo veľmi fajn,určite neľutujem že som tam bola
Ecinazuz
20.10.10,19:17
super!!! nádhera!!! mám DVD a je to bomba!