patys
01.02.10,13:56
Chcem sa vás opýtať ked sa mi pokazil mobil po roku a mám dvojročnu záruku aj paušál v orangei,mám nárok na náhradný telefon počas opravy?opravuju ho mesiac tak prečo musím platiť paušál za ten mesiac, ked nemám ako telefonovať?dakujem
MiroM4
01.02.10,13:24
Chcem sa vás opýtať ked sa mi pokazil mobil po roku a mám dvojročnu záruku aj paušál v orangei,mám nárok na náhradný telefon počas opravy?opravuju ho mesiac tak prečo musím platiť paušál za ten mesiac, ked nemám ako telefonovať?dakujem

Ty si platis pausal za to ze mas SIM s telefonnym cislom a nejakymi sluzbami, neplatis pausal za to ze mas telefon, ten ti dali ako bonus k tomu ze si sa zaviazal na 18/24 mesiacov ze ten pausal budes platit. nikto ti nebrani si dat svoju SIM do akehokolvek telefonu a s nim telefonovat pokial mas svoj telefon v oprave.
Orange ti ponuka sluzbu "nahradny telefon" za 1€ mesacne, prave pre takyto pripad ked sa ti mobil strati, pokazi, ukradnu... tak dostanes nahradny.
Tvoj argument ze preco mas platit pausal ked nemas ako telefonovat je asi taky isty ako keby sa ti pokazil TV a ty sa pytas preco mas platit kablovku ked nemas na com pozerat.
patys
02.02.10,12:13
ok.diki
plada
02.02.10,13:07
Radšej si požičaj od známeho nejaký telefón, lebo v or. dávajú také veľké tehly, veľmi veľmi staré telefóny.
Plada
jhanco
02.02.10,13:13
teraz už existuje služba poistenie mobilneho tel. konkretne v orange to ponúkajú
jhanco
02.02.10,13:15
a ešte som zabudol, v prípade nespokojnosti reklamácie existuje telekomunikačný ombudsman ktorý priebeh reklamácie prešetrí - ale zase len orange
patys
03.02.10,12:29
nie je to až take strašné ale najviac ma nahnevalo že musím platit 17.-euro za to aby mi zachránili všetky tel.čísla ktoré som mal v telefone.Ved ked sa mi stala skoda na telefone v záruke,prečo musím platit aby mi zachovali čísla v zozname.V orangei mi povedali,že tam napália nový soft,ale stiahnutie císel je už spoplatnené.tak to je na hlavu.
jobobe
03.02.10,13:03
Prečo si neuložíš čísla na SIM, do PC, alebo pamäťovú kartu? Za pár sekúnd máš skopírované všetky kontakty, sms, mp3, snímky. Paušál si môžeš na mesiac prerušiť. Jednoduchšie riešenie je pohľadať doma, alebo u známych v šuplíku starý telef
seat
06.02.10,10:55
Z tým prerušením paušalu na mesiac si nie som celkom istý
Stanislav 1975
06.02.10,10:59
Z tým prerušením paušalu na mesiac si nie som celkom istý

s týmto súhlasím- paušál sa v priebehu viazanosti nedá štandardne prerušiť-možno len na nejakú výnimku ale aj to pochybujem,že by povolili...
ja.nus.ka34
07.02.10,11:49
No a hlavne sa modli,aby ten telefon po oprave uz fungoval ako ma.Moj manzel si zobral z orange mobil v maji.Do konca septembra bol na reklamacii tri krat,takze skoro tri mesiace ho nevidel...Ale narok na novy mobil by mal,iba ak by to boli tri reklamacie rovnakej chyby.Lenze to neboli a tak sa mu pokazil znovu v decembri a potom vo februari a to uz boli tie tri rovnake opravy.A tak potom mu uz mohli dat novy mobil.Takze za 9 mesiacov ho vyuzival asi 4 mesiace,myslela som si ze ho uz hodi niekomu v to orange do hlavy.A to je on velmi mierny clovek,nieco ho len tak nevytoci.Ale toto uz bolo na neho privela.Tak vela zdaru a silne nervy...
patys
08.02.10,19:45
Dakujem za rady dnes mi prisiel opravený,vymenili nový display že je to častá vada na tejto značke ak sa to stane ešte raz daju druhý.No uvidíme