taoland
02.02.10,07:45
Chcem sa psytat co vsetko je treba na otvorenie potravin v unimobunke.

Dobrý den chcem sa spytat či potrebujem stavebne povolenie na 2 spojene unimobunky rozmer 6x5 m ked nebude stat na pevnom zaklade zaklad nebude vybudovany ale chcem ich položit iba na take betonove kocky s ktorymi ich vypodložim. Chcem tam otvorit potraviny či mi to prislusne organy schvalia teda povolia.

Ďakujem
mysimis
02.02.10,06:54
ejanovicova
07.02.10,13:59
Ahoj. Aj ked nebude mat betonovy zaklad, aj tak musis poziadat o stavebne povolenie. Trva to zhruba 7-8 dni, kym ti to chvalia. Nepisal si ci to budes mat na prenajatom pozemku, alebo v dvore. Na tych kockach moze stat. K stavebnemu povoleniu musis prilozit ( najomnu zmluvu, ak beries pozemok do prenajmu , snimku z katastra nehnutelnosti ,list vlastnictva¨). Unimobunka musi mat samostatne hodiny, tym padom projekt elektrickej pripojky, stanovisko hygieny a to vsetko odniest aj s vypisanou ziadostou na povolenie stavby na mestsky urad. Aspon ja to tak idem urobit, tiez chcem potraviny v unimobunke.Dufam ze som aspon trochu pomohla.
taoland
16.02.10,16:46
Este sa chcem opytat bol som na hygiene a tam mi povedali ze vyska tych unimobuniek musi byt 2.60 m a potom som bol v inych potravinach tiez unimo. ale tam ta vyska taka nebola chcem sa opytat ci je volaka vynimka alebo tolerancia.
Slavo2020
28.12.20,15:06
Dobrý večer, viem ste to komentovala v minulosti, ale chcem sa opýtať ci budem potrebovať aj prívod vody v potravinách presne v takom istom prípade, chcem spojiť dve unimobunky a urobiť z neho malý obchod, elektrickú prípojku budem, ale vodu nie.
ivka70
29.12.20,08:31
Spytaj sa na hygiene, ci ti schvalia prevadzku potravin bez vody.