swing
23.09.05,10:35
Poistenie účtovníka (živnostníka) - viem, že táto téma už tu bola rozoberaná, ale mohol by mi niekto prezradiť - ktorá poisťovňa, ročné poistné, poistná suma, spoluúčasť, poistné plnenie pri škode, ochota poisťovní a pod.

Ďakujem, swing.
KEJKA
23.09.05,08:39
naozaj treba prelúskať poradu o poistení, je tam všetko, a nikto ti nemôže poradiť konkrétne . je to vec medzi tebou a poisťovňou. Začala s tým prvá Česká poisťovňa, medzitým sa pridali aj ďalšie, ostatné nájdeš v príslušnej téme.
luebchenko
23.09.05,08:49
Aby sa človek nemusel prelúskavať ponukami všetkých poisťovní, existujú tzv. poisťovací makléri - títo by ti mali vedieť poradiť, ktorá poisťovňa je na čo dobrá - spolupracujú zväčša so všetkými poisťovňami na trhu. Ak uzavrieš poistenie cez nich, poistku máš priamo v poisťovni, v tej istej cene ako klient, ktorý príde rovno do poisťovne sám bez makléra, maklér dostáva svoju províziu od poisťovne(táto by tvoje poistenie nemala navyšovať). Ty máš takto odbornú radu grátis. Neviem odkiaľ si, v BA poznám firmu cez ktorú je aj naša firma poistená a som s nimi spokojná - ak chceš kontakt, napíš mi SS