tohirjohn
02.02.10,14:52
Vcera vecer mi okolo 21.30 boli poslane peniaze z CSOB cez internetbanking na moj ucet v Tatrabanke..dost surne ich cakam-neviete mi povedat ako to funguje a ake su casove rozostupy-myslim ze by to malo byt do 24 hodin na mojom ucte, ale neviem ci je regulovana doba internetbankingu v CSOB (myslim, ze ci neni casovo obmedzeny napr. od 8.00 do 21.00)..Vie mi to niekto objasnit kedy ich asi mozem cakat..ci dnes alebo az zajtra??..asi to budete vediet ak mate ucet v CSOB niekto..vopred dakujem
tohirjohn
02.02.10,14:08
naozaj mi nik nevie poradit ???
Tweety
02.02.10,14:08
Transakcia do inej banky by mala byť do dvoch dní.
mysimis
02.02.10,14:14
Vcera vecer mi okolo 21.30 boli poslane peniaze z CSOB cez internetbanking na moj ucet v Tatrabanke..dost surne ich cakam-neviete mi povedat ako to funguje a ake su casove rozostupy-myslim ze by to malo byt do 24 hodin na mojom ucte, ale neviem ci je regulovana doba internetbankingu v CSOB (myslim, ze ci neni casovo obmedzeny napr. od 8.00 do 21.00)..Vie mi to niekto objasnit kedy ich asi mozem cakat..ci dnes alebo az zajtra??..asi to budete vediet ak mate ucet v CSOB niekto..vopred dakujem

Keďže Ti peniaze preúčtovali včera, zajtra by si ich mal mať na účte - to sú moje vlastné skúsenosti.
ivka70
02.02.10,14:15
Skor to zavisi od tvojej Tatrabanky - ako dlho si zadrzi peniaze v depozite (aj ked vzdy tvrdia, ze okamzite ako pridu do banky, ich davaju na ucet :) :) :) )
tohirjohn
02.02.10,14:18
ja mam take skusenosti, ze ked odisli den predtym, tak stale som ich mal v banke na druhy den okolo obeda..skor ma trapi to, ze odisli az vecer a nie som si isty, ze sa ten den rata..kazdopadne tu napisem kedy dosli aby sme v tom mali jasno :-) ..idem skusit zavolat dialog do Tatrabanky
mysimis
02.02.10,14:26
Keďže príkaz na úhradu sa dal večer, peniaze odídu až na druhý deň.
Rozalka
02.02.10,14:28
Cez internetbanking jednej banky posielam kolegom výplaty, do rôznych bánk, všetci majú sms pri zmene svojho účtu.
Pripísanie platby v spomenutej banke trvá najdlhšie ...
220870
02.02.10,14:40
Podľa našich zákonov majú banky na prevod 3 dni čiže 72 hodín.
jess
02.02.10,14:58
Vcera vecer mi okolo 21.30 boli poslane peniaze z CSOB cez internetbanking na moj ucet v Tatrabanke..dost surne ich cakam-neviete mi povedat ako to funguje a ake su casove rozostupy-myslim ze by to malo byt do 24 hodin na mojom ucte, ale neviem ci je regulovana doba internetbankingu v CSOB (myslim, ze ci neni casovo obmedzeny napr. od 8.00 do 21.00)..Vie mi to niekto objasnit kedy ich asi mozem cakat..ci dnes alebo az zajtra??..asi to budete vediet ak mate ucet v CSOB niekto..vopred dakujem

Takže platba z účtu v čsob odíde dnes a zajtra po 10,00 hod. ráno ich máš na účte v TB - naisto :)....mám oba
peter977
24.03.10,11:27
Medzibankové prevody podľa zákona môžu trvať pri tuzemských platbách 3 dni a pri medzinárodných 5 dní.

Je úplne jedno, čo to platíte z internetbankingu alebo cez pobočku