LETO18
03.02.10,07:07
Ahojte,

chcela by som vás poprosiť o radu.
Zo stránky " youtube" som si stiahla do môjho PC video. Video má koncovku " flv". Keď si ho chcem pozrieť tak mi ho nechce prehrať. Vyhodí mi hlášku: ..... flv nie je platnou aplikáciou Win32.

Nainštalovala som si " Adobe Flash Player 10 " - aspoň si myslím, že ho mám nainštalovaný. Stiahla som si ho zo stránky adobe.com, uložila som si ho najprv na plochu, tam som si dala extrahovať všetky súbory, vytvorilo mi nový adresár na ploche , ten som si otvorila:
Player / Debug/ Install Flash Player 10 Activex.exe - dala som ho nainštalovať
Player / Debug / Install Flash Player 10 Plugin.exe - dala som si ho tiež nainštalovať

uložilo mi to do adresára na pevnom disku C:\ Documents...\ Flash_player_update_200911_flash10

Keď si chcem prehrať ten súbor flv tak sa ma pýta v akom programe ho chcem prehrať ( vo Window media playeri mi to nešlo), tak som si vybrala tento uložený na pevnom disku ( Flash_player_update_200911_flash10 ).
No a takto mi to tiež nechce prehrať.

Okrem toho som si nainštalovala aj Codepack All In 1 ( so stránky .tahaj.sk ), uložený ho mám v PC ako aplikáciu " Codecs6030_allin1.exe".


Súbor má veľkosť 11 624 KB


Neviem skutočne čo ešte treba spraviť alebo nainštalovať aby mi to išlo. Alebo mám niekde zlé nastavenia?

Ďakujem za všetky rady.
jojom
03.02.10,06:22
Skús tento program: http://www.softmania.sk/Download/Flv-Player-Download.html
Je to Free FLV Player 2.0.25.
TomasHC
03.02.10,07:07
Pripadne VLC player (http://www.videolan.org/vlc/) alebo Media player classic (http://sourceforge.net/projects/guliverkli/) . Osobne pouzivam ten druhy menovany na 99% pozerania.
Chobot
03.02.10,08:47
Ahojte,

chcela by som vás poprosiť o radu.
Zo stránky " youtube" som si stiahla do môjho PC video. Video má koncovku " flv". Keď si ho chcem pozrieť tak mi ho nechce prehrať. Vyhodí mi hlášku: ..... flv nie je platnou aplikáciou Win32.

Nainštalovala som si " Adobe Flash Player 10 " - aspoň si myslím, že ho mám nainštalovaný. Stiahla som si ho zo stránky adobe.com, uložila som si ho najprv na plochu, tam som si dala extrahovať všetky súbory, vytvorilo mi nový adresár na ploche , ten som si otvorila:
Player / Debug/ Install Flash Player 10 Activex.exe - dala som ho nainštalovať
Player / Debug / Install Flash Player 10 Plugin.exe - dala som si ho tiež nainštalovať

uložilo mi to do adresára na pevnom disku C:\ Documents...\ Flash_player_update_200911_flash10

Keď si chcem prehrať ten súbor flv tak sa ma pýta v akom programe ho chcem prehrať ( vo Window media playeri mi to nešlo), tak som si vybrala tento uložený na pevnom disku ( Flash_player_update_200911_flash10 ).
No a takto mi to tiež nechce prehrať.

Okrem toho som si nainštalovala aj Codepack All In 1 ( so stránky .tahaj.sk ), uložený ho mám v PC ako aplikáciu " Codecs6030_allin1.exe".


Súbor má veľkosť 11 624 KB


Neviem skutočne čo ešte treba spraviť alebo nainštalovať aby mi to išlo. Alebo mám niekde zlé nastavenia?

Ďakujem za všetky rady.

Buď to prehrať v tom FLV prehrávači, alebo si to skonvertovať napr. Total Video Converter - om na iný formát (avi, mpg,...).
Laco-monter
03.02.10,08:59
Podľa mojich skúsenosti Adobe Flash Player je mimoriadne škodlivá aplikácia,
jednak v tom,že obsahuje rozne viry,Trojanov, adware a podobne svinstva
a jednak v tom,že sa neznaša z väčšinou mnou použivaného softu a robí problémy v počitači,spomaĺuje ho dokonca neumožní otvoriť niektoré aplikácie.
Zakaždým,keď som nainštaloval AFP, som ho musel hneď odinštalovať a naprávať škody.
Preto hovorím AFP ,jednoznačne NIE !

ak by existoval gŕcajúci smajlik, tak by som za týmto príspevkom umiestnil min.štyroch !
TomasHC
03.02.10,09:07
Podľa mojich skúsenosti Adobe Flash Player je mimoriadne škodlivá aplikácia,
jednak v tom,že obsahuje rozne viry,Trojanov, adware a podobne svinstva
a jednak v tom,že sa neznaša z väčšinou mnou použivaného softu a robí problémy v počitači,spomaĺuje ho dokonca neumožní otvoriť niektoré aplikácie.
Zakaždým,keď som nainštaloval AFP, som ho musel hneď odinštalovať a naprávať škody.
Preto hovorím AFP ,jednoznačne NIE !

ak by existoval gŕcajúci smajlik, tak by som za týmto príspevkom umiestnil min.štyroch !

Nemam pocit, ze firma ako Adobe by si dovolila do AFP zabudovat akykolvek backdoor, nieto este "rozne viry, trojanov, adware a podobne svinstva" :o Nemam nutkanie ich obranovat, Flash pokladam za hnoj, ale obcas sa zide.
Chobot
03.02.10,09:23
Nemam pocit, ze firma ako Adobe by si dovolila do AFP zabudovat akykolvek backdoor, nieto este "rozne viry, trojanov, adware a podobne svinstva" :o Nemam nutkanie ich obranovat, Flash pokladam za hnoj, ale obcas sa zide.

.. hej, bez Flash playera sa nedá hrať na Facebooku Poker....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
TomasHC
03.02.10,09:47
.. hej, bez Flash playera sa nedá hrať na Facebooku Poker....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Clenstvu na FB sa vyhybam :) Idem mi skor o Flash reklamu na mojom webe. Ked uz, tak radsej flash ako animovany gif... :o
LETO18
03.02.10,16:40
ďakujem za rady.
Stiahla som si ten Flv-Player-2.0.25, keď som si ho chcela spustiť tak mi to vyhodilo takúto hlášku: " Launcher Error: Failed to read setup engine". A teda mi ho neprehralo.

Stiahla som si Media Player Classic 6.4.9.1(2009.07.06) for Win2000/NT/XP/Vista.
Najprv som si ho uložila do PC, bol zazipovaný, extrahovala som všetky súbory, spustila súbor mplayerc.exe, otvoril sa, cez File/Open file/ Browse - som si našla súbor flv, a skúsila som ho otvoriť. Vyhodilo mi to takéto okno ( viď príloha)

zavrela som ho, súbor mi to prehralo, ale len zvuk, obraz nie.

Čo teraz?:(

Vopred vďaka.
salvosko
03.02.10,16:59
Treba skusit Media Player Classic Home Cinema, ten ma kodeky v sebe:
http://mpc-hc.sourceforge.net/
a vie aj vyuzit hardverovy kodek z grafickej karty.
TomasHC
03.02.10,16:59
ďakujem za rady.
Stiahla som si ten Flv-Player-2.0.25, keď som si ho chcela spustiť tak mi to vyhodilo takúto hlášku: " Launcher Error: Failed to read setup engine". A teda mi ho neprehralo.

Stiahla som si Media Player Classic 6.4.9.1(2009.07.06) for Win2000/NT/XP/Vista.
Najprv som si ho uložila do PC, bol zazipovaný, extrahovala som všetky súbory, spustila súbor mplayerc.exe, otvoril sa, cez File/Open file/ Browse - som si našla súbor flv, a skúsila som ho otvoriť. Vyhodilo mi to takéto okno ( viď príloha)

zavrela som ho, súbor mi to prehralo, ale len zvuk, obraz nie.

Čo teraz?:(

Vopred vďaka.

FLV je tiez len "kontajner" podobne ako AVI, a obsahuje zrejme video vo formate H264, takze skus predsa len ten VLC player co som daval v prvom prispevku...

Musis sa zmierit s tym, ze Flash je hlavne format na prehravanie z netu a nie priamo v PC :(
Marian.
04.02.10,22:20
Ahoj LETO18, osobne na prehravanie .flv pouzivam freeware program: Applian FLV Player.
LETO18
05.02.10,06:30
ahojte,

tak cez ten VLC-Player sa mi to video konečne podarilo prehrať!

Všetkým vám ďakujem ste super, a keď sa mi to podarí tak vám dám všetkým maximálny počet bodov.
Alebo ako vás tu ešte môžem oceniť ak som spokojná?

vaše leto18
cisconet
05.02.10,08:53
Ja tiez pouzivam Media Player Classic Home Cinema som spokojny.
Flinstone
05.02.10,13:47
keď sme pri media centrách, mne sa osvedčil XBMC (Xbox multimedia center) vie prehrať všetko odkiaľkoľvek...
a má aj slovenské menu (len treba nastaviť region)

http://xbmc.org/download/
misoft
05.02.10,15:52
Všetkým vám ďakujem ste super, a keď sa mi to podarí tak vám dám všetkým maximálny počet bodov.
Alebo ako vás tu ešte môžem oceniť ak som spokojná?

No predsa tým, že si spokojná! :D
PotPalo
05.02.10,20:01
A ja ešte dodám, že na prehrávanie FLV môžete použiť aj WIMPYFLVPLAYER. Neinštaluje sa, iba sa spustí, a beží aj pod starými Windows ME a 98.
pizzanoel
13.02.10,22:05
jednoznačne GOMplayer podporuje skoro vsetko!!! :)
firefox4free
19.02.10,11:24
jednoznačne GOMplayer podporuje skoro vsetko!!! :)

Suhlas, palec hore :D
salvosko
19.02.10,11:43
Suhlas, palec hore :D
Nesuhlasim, K-LIte+MPCHC.