analytika
03.02.10,14:07
Mám otázočku na múdre hlavičky na porade:

Chceme zamestnať na dohodu o vykonaní práce človeka, ktorý má už v inej firme pracovnú zmluvu ale iba na čiastočný pracovný úväzok ako správca sietí. Nám vyvinie softvér za odmenu 7 000 eur. Z dohôd platí zamestnávateľ iba úrazové a garančné poistenie SP a zamestnanec nič neplatí. Ako je to s ale s platením sociálneho a zdravotného poistenia v takomto prípade??? Nebude zamestnanec nič doplácať ani pri ročnom zúčtovaní ZP???
Zoltán Kovács
03.02.10,13:11
Príjem z dohôd nevstupuje do vymeriavacieho základu ZP.
veronikasad
03.02.10,13:31
Príjem z dohôd nevstupuje do vymeriavacieho základu ZP.
Zolo, dovolíš, doplním ťa - ak je poistencom ako zamestnanec alebo SZČO, študent alebo starobný dôchodca

Lebo ak by bol samoplatitel - príjem prekročil ...
analytika
03.02.10,13:56
Fíha, no ja som sa to aj myslela, ale nebola som si istá pri čiastočnom pracovnom úväzku. A nie je tam práve priestor pre špekulácie? Že niekto sa zamestná na minimálny pracovný úväzok, platí zo mzdy minimálne odvody a a popri tom si zarobí na dohodu veľké prachy a bez odvodov???
Zoltán Kovács
03.02.10,13:58
Zolo, dovolíš, doplním ťa - ak je poistencom ako zamestnanec alebo SZČO, študent alebo starobný dôchodca

Lebo ak by bol samoplatitel - príjem prekročil ...


Súhlasím. V zadaní je uvedené, že je inde zamestnaný na čiastočný úväzok. Ja som to chápal ako TPP na kratší prac.čas.