Thunder
23.09.05,16:58
Mám mikrofón značky Labtec a neviem ho pripojiť. Skúšal som ho pripojiť na reproduktory ale vtedy mi nefungoval. Poradí mi niekto? http://www.pcporadna.sk/images/emoticons/cry.png Ďakujem
Hlinkovx
23.09.05,19:27
prečo na reproduktory? však ho pripoj do zvukovej karty do MIC ....a hlavne v ovládačoch zvukovky zapni hlasitosť
Thunder
24.09.05,07:04
Skúsil som to ale keď som si o tom prečítal na nete tak som zistil ,že ten headset nieje na chat ale iba na hry.
Pru
12.01.09,14:19
Súrne by som potrebovala poradiť ako prepojiť bezdrátovú klavesnicu a myš s počítačom, pôvodný počítač sme dali opraviť, teraz sme pripojili iný, ale klávesnica a myš nefungujú a nemám návod na pripojenie, viem, že sa len stlačí conektor ale neviem v akom poradí, ďakujem.
ivoovi
12.01.09,19:43
Mala by si mat nejaky prijmac/vysielac, ktory sa pichne do USB a klavesnica a mys cez neho komunikuju s PC. Na tom prijmaci by malo byt nejake tlacidlo alebo viacere, ktore treba stlacit a zaroven aj na mysi a klavesnici by mal byt nejaky "dzinzdik", ktory treba stlacit napr. ceruzkou. Potom by malo zariadenie zacat komunikovat.
neviem.ako
12.01.09,20:09
Poradie:

krabicka - klavesnica- mys
Pru
13.01.09,07:43
ďakujem, mám usb zapojený do PC, na klávesnici a myši červený gombík, len som nevedela to poradie, tak vyskúšam, potom napíšem.
Je to značky Labtec, myš nemá vypínač ako som zvyknutá, asi tie baterie sa vybíjajú aj keď sa nepoužíva.
Teraz ma napadlo, že či v klávesnici sú dobré baterie, ešte to vyskúšam vymeniť. Zatiaľ dík.
Charon
13.01.09,10:42
Súrne by som potrebovala poradiť ako prepojiť bezdrátovú klavesnicu a myš s počítačom, pôvodný počítač sme dali opraviť, teraz sme pripojili iný, ale klávesnica a myš nefungujú a nemám návod na pripojenie, viem, že sa len stlačí conektor ale neviem v akom poradí, ďakujem.

TOTO AKO SÚVISÍ S VYTVORENOU TÉMOU? mimotemyzlezaradil