2016
03.02.10,18:24
Zdravím.
Idem si spraviť E-shop a potrebujem poradiť.O reklamu snáď nejde nakoľko není ešte funkčný.
Ide o to,že v hlavičke stránky mám názov mojej ,,firmy" plus názvy streetwearových značiek.Nie všetky značky však budem predávať,ale postupom času asi všetky.Chcem sa spýtať či tam možem mať aj logá značiek,ktoré predávať zatiaľ nebudem a či to moje logo nejak nesplýva so značkami.To asi splýva,ale či je to pre vás napr. rušivé alebo či by ste dokázali rozoznať,že to je logo alebo názov obchodu.Je to to JK nad nápisom E-SHOP.
Ďakujem za každé rady,pripomienky...
Tu je odkaz na ten obrázok:
http://yfrog.com/0estrankaj
dragan.michal
03.02.10,18:28
Mne to JK prislo ako značka. Cele mi to pride take neusporiadane a chaoticke. Nič v zlom, ale skor by som header venoval len cisto eshopu a loga by som dal do panelov v eshope. S tym ze ked by klikli na logo tak by ich to presmerovalo na produkty tej ktorej znacky v eshope
2016
03.02.10,19:06
Hej ono to chaotické je to viem.Na niektorých e-shopoch to tak je a mne sa to celkom páči.Len ma mrzí,že to JK vyzerá ako značka.Chcem len súrne vedieť či tie logá tam byť možu aj keď tie konkrétne značky nepredávam.Či tým neporušujem nejaké práva alebo tak.Ďakujem.
Tu to je zmenené:
http://yfrog.com/e4hlavickaj
rakerian
05.02.10,09:36
Myslím, že autorské práva sa tým neporušujú. Predajom tovaru nejakj značky vzniká aj právo umiestniť túto značku na viditeľnom mieste v obchode.

Ale ako to už spomínal kolega vyššie, tak je to úplne splývajúce s názvom eshopu. Nepoznám skoro žiadnu z tých značiek a preto keď som prvýkrát zazrl stánku tak som nevedel kde a čo je názov stánky a v akom eshope vlastne som.:confused:
Ingrid Ondruskova
05.02.10,09:39
A čo vlastne predávaš????
2016
05.02.10,15:46
Takže je jasné,že tie logá značiek tam byť možu aj ked ich nepredávam?.Zrejme hej tak ďakujem za odpoveď.čo sa týka tej hlavičky musím ju prerobiť :rolleyes: chýba názov a to je zlé...čo budem predávať? Ide o oblečenie tých značiek,ktoré vidíte v hlavičke.Je dosť možné,že ich nepoznáte ide o streetwearový štýl.
zubro85
06.02.10,07:26
podla mna s tym nieje problem, ale mas ju tam, niekto ju bude hladat a ked ju nenajde tak si pomysli ze naco to tam mas ked ju nepredavas, a odide bez nakupu