lila211
03.02.10,20:36
ahojte, zaujímalo by ma, či máte skusenosti s nákupom parfemov na internete - parfumy.sk a vone.sk
Dakujem
arizona
03.02.10,20:17
Hoď si slovo "parfém" do vyhľadávača...;)
Halli
03.02.10,20:21
ahojte, zaujímalo by ma, či máte skusenosti s nákupom parfemov na internete - parfumy.sk a vone.sk
Dakujem

parfumy.sk v pohode, plná spokojnosť. Platila som až pri prevzatí.;)
peter9998
05.02.10,21:40
zdravim, teraz si budem robit trosku reklamu ale vlastnim parfumeriu www.vasaparfumeria.sk - neviem pozrel som len par produktov ale zdaju sa mi tie stranky hrozne predrazene oproti tomu co ponukam ja.. ale vravim len par som pozeral... platba na dobierku kurierom je u nas cize platite az ked vam prinesieme tovar domov...samozrejme parfumy su original a ako na vsetok tovar je zaruka nane ;) v pripade niejakych otazok alebo pripomienok na nasu parfumeriu nevahajte a kontaktujte nas
truch
05.02.10,22:55
Nakupujem len cez internet, rýchle dodanie, lepšia cena a ako stály zákazník mám zľavu, doprava do 2-5 dní zdarma. Posledne som si kúpila tester pre seba a taktiež som spokojná. Dáša
Designinka
08.02.10,22:45
zdravim, teraz si budem robit trosku reklamu ale vlastnim parfumeriu www.vasaparfumeria.sk (http://www.vasaparfumeria.sk) - neviem pozrel som len par produktov ale zdaju sa mi tie stranky hrozne predrazene oproti tomu co ponukam ja.. ale vravim len par som pozeral... platba na dobierku kurierom je u nas cize platite az ked vam prinesieme tovar domov...samozrejme parfumy su original a ako na vsetok tovar je zaruka nane ;) v pripade niejakych otazok alebo pripomienok na nasu parfumeriu nevahajte a kontaktujte nas

nemozem povedat ze by som nevidela lepsie ceny :) :---
lujza.j
02.03.10,12:17
ja som mala dobrú skúsenosť až do Vianoc 2009, parfém-darček mi doručili 30.12.2009 a nebola to objednávka na poslednú chvíľku.
monika74
04.03.10,10:31
nemozem povedat ze by som nevidela lepsie ceny :) :---


na doplnenie viď príloha z môjho prieskumu cien parfemu Carolina Herrera 212 woman (cca 2 -3 týždne dozadu)...je to dôkaz, že netreba hneď veriť každému predajcovi /prevádzkovateľovi e-shop-u, keď tvrdí, že má lacné parfémy alebo má ešte aj tú odvahu tvrdiť, že je najlacnejší...milí poráďaci, ak naozaj chcete kúpiť konkrétny parfém, čo najlacnejšie dajte si tú námahu a preklikávajte sa cez web stránky...ja neverím ani tzv. porovnávačom cien, keďže som si nie istá, či ozaj prešiel a porovnal ceny parfému na všetkých e-shopoch...pozn. k cene parfému si nezabudnite prirátať aj poštovné - aj to ovplyvňuje konečnú cenu, ktorú zaplatíte...ak sa uvádza, že dovoz je zadarmo, pozrite sa za akých podmienok je dovoz zadarmo - či vôbec túto podmienku kúpou 1 ks parfému spĺňate viď priložené komentáre v tabuľke - stĺpec s názvom "doprava"....veľa šťastia aj potešenia pri nakupovaní parfémov :)
Halli
04.03.10,15:48
na doplnenie viď príloha z môjho prieskumu cien parfemu Carolina Herrera 212 woman (cca 2 -3 týždne dozadu)...je to dôkaz, že netreba hneď veriť každému predajcovi /prevádzkovateľovi e-shop-u, keď tvrdí, že má lacné parfémy alebo má ešte aj tú odvahu tvrdiť, že je najlacnejší...milí poráďaci, ak naozaj chcete kúpiť konkrétny parfém, čo najlacnejšie dajte si tú námahu a preklikávajte sa cez web stránky...ja neverím ani tzv. porovnávačom cien, keďže som si nie istá, či ozaj prešiel a porovnal ceny parfému na všetkých e-shopoch...pozn. k cene parfému si nezabudnite prirátať aj poštovné - aj to ovplyvňuje konečnú cenu, ktorú zaplatíte...ak sa uvádza, že dovoz je zadarmo, pozrite sa za akých podmienok je dovoz zadarmo - či vôbec túto podmienku kúpou 1 ks parfému spĺňate viď priložené komentáre v tabuľke - stĺpec s názvom "doprava"....veľa šťastia aj potešenia pri nakupovaní parfémov :)

Dík Monika, oceňujem aspoň takto tvoj "rozbor" ;) trafila si zrovna moju obľúbenú vôňu ;) hlavne 212 sexy je super
truch
04.03.10,16:59
na doplnenie viď príloha z môjho prieskumu cien parfemu Carolina Herrera 212 woman (cca 2 -3 týždne dozadu)...je to dôkaz, že netreba hneď veriť každému predajcovi /prevádzkovateľovi e-shop-u, keď tvrdí, že má lacné parfémy alebo má ešte aj tú odvahu tvrdiť, že je najlacnejší...milí poráďaci, ak naozaj chcete kúpiť konkrétny parfém, čo najlacnejšie dajte si tú námahu a preklikávajte sa cez web stránky...ja neverím ani tzv. porovnávačom cien, keďže som si nie istá, či ozaj prešiel a porovnal ceny parfému na všetkých e-shopoch...pozn. k cene parfému si nezabudnite prirátať aj poštovné - aj to ovplyvňuje konečnú cenu, ktorú zaplatíte...ak sa uvádza, že dovoz je zadarmo, pozrite sa za akých podmienok je dovoz zadarmo - či vôbec túto podmienku kúpou 1 ks parfému spĺňate viď priložené komentáre v tabuľke - stĺpec s názvom "doprava"....veľa šťastia aj potešenia pri nakupovaní parfémov :)
Dobrý prieskum, fakt je, že ceny sú rôzne. Objednávam z Parfums.sk, doprava je zdarma a mám zľavu 3%. Pozriem podľa tvojich stránok parfémy ktoré objednávam a uvidím, kde to bude najlepšie.
terezamaria
04.03.10,18:30
Ja mám zatiaľ najlepšiu skúsenosť z parfumériou Bugy.sk, výborné ceny a okamžité doručenie. Ešte som si našla v balíčku aj darček.
monika74
05.03.10,08:02
Ja mám zatiaľ najlepšiu skúsenosť z parfumériou Bugy.sk, výborné ceny a okamžité doručenie. Ešte som si našla v balíčku aj darček.

ďakujem za tip na parfumériu, pozriem si to...môj malý prieskum berte tak, že pred cca 2-3 týždňami boli určité ceny...teraz to môže byť o niečom inom...išlo mi o to, aby ste na malej vzorke videli ako to v skutočnosti vyzerá a to, že sú rozdiely aj medzi jednotlivými e-shopmi aj keď tvrdia na svojich web stránkach akí sú lacní...ak sa tu nájdu ešte nejakí klienti (nie majitelia) e-shopov a vedeli by dať tip na dobrý e-shop na základe vlastnej skúsenosti bolo by fajn...takto aspoň nepriamo môžme ako existujúci ale ja budúci zákazníci rozhodnúť u koho nakúpime :) ..ma napadlo, že priebežne môžem aktualizovať tabuľku, a ak niekto bude hľadať parfémy na webe bude tam mať aspoň niekoľko web stránok...len ja by som tú tabuľku radšej dopĺňala na základe odporučení vás všetkých, ktorí ste mali skúsenosť s nákupom parfémov na webe - t.j. spokojnosť s cenou, s dopravou, s časom spracovania objednávky, vybavenia reklamácie a vôbec s prístupom k vám ako ku zákazníkom...takto budeme vedieť ľahšie poradiť ostatným poraďákom, ktorí si nevedia rady a potrebujú doporučiť nejaký dobrý e-shop s parfémami ;)
prajem všetkým veľa voňavých zážitkov :)
lenkam68
22.04.10,14:12
Doteraz som si tiež parfémy kupovala cez Parfums.sk, a s dodávkou som bola veľmi spokojná. Dnes som si znovu išla objednať parfém a pri čítaní recenzíí na vybraný parfém, som narazila na názor jednej z kupujúcich, či ide o originálne parfémy. Priznám sa, že doteraz som bola tak spokojná s cenou parfému oproti cene parfému kúpeného v kamennom obchode, že som sa nezamýšľala nad jeho originalitou. Ale ako tak nad tým uvažujem, začínam mať pochybnosti, pretože od syna som dostala parfém kúpený v obchode a je fakt, že vôňa tohto parfému bola výraznejšia a dlhšie trvajúca, ako keď som si následne objednala ten istý parfém cez net. Teraz keď si dám ráno parfém, než prídem do práce, nikto nič necíti a pred tým, hneď kolegyne registrovali vôňu. Zatiaľ som ďalší parfém neobjednala, preto by som bola rada, keby ste sa podelili o svoje skúsenosti:rolleyes::confused:
jacekova
22.04.10,14:48
ja som si začala objednávať cez www.mimibazar.sk a natrafila som tam na dvoch predajcov, ktorí mali fakt bezkonkurenčné ceny.
fcela
22.04.10,21:25
Lenkam68 mám podobnú skúsenosť s nákupom cez Parfums.sk , opakovane som tam kúpila parfém, len väčšie balenie za výhodnú cenu a má inú farbu, vôňu a menej vydrží.Tiež som začala mať pochybnosti o originalite parfému, zrejme treba v tomto obchode počítať s tým, že super cena ti nemusí vždy zaručiť kvalitu, i keď na ich stránke tvrdia iné. Ale to je už to riziko pri nákupe v týchto obchodoch.
kukučka
22.04.10,21:32
prečo nereklamuješ?
katalóg
22.04.10,22:14
Lenkam68 mám podobnú skúsenosť s nákupom cez Parfums.sk , opakovane som tam kúpila parfém, len väčšie balenie za výhodnú cenu a má inú farbu, vôňu a menej vydrží.Tiež som začala mať pochybnosti o originalite parfému, zrejme treba v tomto obchode počítať s tým, že super cena ti nemusí vždy zaručiť kvalitu, i keď na ich stránke tvrdia iné. Ale to je už to riziko pri nákupe v týchto obchodoch.
.
Po nákupe telového mlieka Lanvin v jednej kamennej parfumérii v Auparku kupujeme parfémované vody výlučne v e-shopoch. Je všeobecne známe, že testery majú silnejšiu koncentráciu. Vždy k plnej spokojnosti - dámske i pánske.
Inak s tým mliekom to mohol byť vyslovene pech, nebolo po záruke, dátum výroby dobrý, ale zrejme nešťastne zamiešaný pri výrobe, jednoducho bez vône. Doslova vazelína. Najhoršie na situácii bolo, že sa kupovalo deň pred odchodom na dovolenku. Dalo sa vyreklamovať, ale bolo po radosti.
Inak kto má rád zn. Lanvin, tak http://www.deluxe24.sk/index.php?action=detail&id_detail=491&stat=&jaz= je za 25 eur teraz v ponuke 100ml.

Parfémy sa vyskytujú iba na cz stránkach.
katalóg
22.04.10,22:18
Doteraz som si tiež parfémy kupovala cez Parfums.sk, a s dodávkou som bola veľmi spokojná. Dnes som si znovu išla objednať parfém a pri čítaní recenzíí na vybraný parfém, som narazila na názor jednej z kupujúcich, či ide o originálne parfémy. Priznám sa, že doteraz som bola tak spokojná s cenou parfému oproti cene parfému kúpeného v kamennom obchode, že som sa nezamýšľala nad jeho originalitou. Ale ako tak nad tým uvažujem, začínam mať pochybnosti, pretože od syna som dostala parfém kúpený v obchode a je fakt, že vôňa tohto parfému bola výraznejšia a dlhšie trvajúca, ako keď som si následne objednala ten istý parfém cez net. Teraz keď si dám ráno parfém, než prídem do práce, nikto nič necíti a pred tým, hneď kolegyne registrovali vôňu. Zatiaľ som ďalší parfém neobjednala, preto by som bola rada, keby ste sa podelili o svoje skúsenosti:rolleyes::confused:

Neviem či sa zmenila situácia natoľko ako sa tu opisuje, ale niekoľko rokov sme kupovali tú istú značku za 3000 Sk 100 ml, a teraz za tretinovú cenu v e-shope, a rozdiel necítime. Kupujeme v parfums.sk.
lenkam68
23.04.10,05:38
prečo nereklamuješ?
To by som si musela dať zrejme urobiť rozbor parfému, aby som im dokázala, že parfém nemá také zloženie, ako je uvedené na obale.
TatianaM
23.04.10,05:42
V pondelok som si prvý krát objednala parfum cez parfums.sk a v stredu som ho už mala. Dovoz bol zadarmo, a v e-maily mi prišla informácia o odoslaní balíka a jeho číslo, takže som mohla sledovať jeho cestu. Poznám ten parfum, takže mi prišiel originál a keďže bol v akcii tak tam bola účasná cena. Maximálna spokojnosť.
lenkam68
23.04.10,06:00
Neviem či sa zmenila situácia natoľko ako sa tu opisuje, ale niekoľko rokov sme kupovali tú istú značku za 3000 Sk 100 ml, a teraz za tretinovú cenu v e-shope, a rozdiel necítime. Kupujeme v parfums.sk.
Čo sa ceny týka, tak plne súhlasím. Ceny v kamenných obchodoch sú neporovnateľne vyššie, ako ceny cez parfums.sk. Aj dodávka je super, len ozaj sa neviem zbaviť pocitu, že nie sú tie parfémy (a pokiaľ je v ponuke, kupujem testery, ktoré by mali byť ešte silnejšie) v takej koncentrácii, v akej ich kúpim v kamennom obchode. Než som začala kupovať parfémy cez parfums.sk, kupovala som cez parfems.sk, sú o niečo málo drahšie, ale skúsim si teraz objednať tam, či zaregistrujem nejaký rozdiel.
truch
23.04.10,06:13
Občas kupujem parfémy, hlavne pánske / Bossa/ v Metre. Tiež majú dobré ceny, hlavne počas akcie.
Inak nasadili ste mi chrobáka do hlavy ohľadom parfémov z parfums.sk. Kúpila som si chanell5- tester, bol o 30€ lacnejší ako v originálnom balení. Vonia pekne, aj pomerne dlho, ale či je to originál to ozaj neviem, dúfam, že je.
Kedysi predávali občania tmavšej pleti aj originál Bossa,za 500 Sk, krabička aj flakón originál, ale obsah sa vôbec nepodobal.
fcela
24.04.10,11:36
prečo nereklamuješ?
Reklamovať tovar kúpený v značkovej predajni z dôvodu podozrenia, že nemá vlastnosti originálu, no neviem, či by to bolo uznané ako vada výrobku,
obchod o sebe tvrdí, že predáva len značkové parfémy.
V Parfums.sk nakupujem už dlhšiu dobu a tiež som spokojná s ich rýchlym a spoľahlivým vybavením objednávok, no akcie a superakcie typu dlhodobo výhodná cena 100 ml balenia za cenu, príp. skoro za cenu 50 ml balenia budú vo mne vzbudzovať nedôveru a určite to ovplyvní moje rozhodovanie pri ďalšom nákupe značkového parfému.
truch
25.04.10,07:32
Vymyslela som pokus, ako vyskúšam, či je ten môj parfém v poriadku. Pôjdem do fan parfumérie, dám si nastriekať rovnaký parfém ako mám na ruku a na druhú si dám ten môj, kúpený cez internet. Uvidím, resp. ucítim, či je rozdiel, či bude vôňa rovnaká a či rovnako dlho vydrží. Sama som zvedavá ako to dopadne

Dáša
truch
07.05.10,12:06
Tak dnes som bola vo Fanku a dala si nastriekať na ľavú ruku Chanel5 a na pravú som striekla ten môj Chanel 5 kúpený cez internet. Už hneď na mieste bola vôňa z Fanka intenzívnejšia. Teraz po dvoch hodinách je rozdiel ešte markantnejší/ dala som ho porovnať trom kolegyniam/.
Čiže, ja už žiadne internetové parfumy kupovať nebudem:(:(:(
Predavačka mi hovorila, že ona podobný pokus urobila s parfumom z Metra a rozdiel bol tiež veľký:(:(:(
simbata
04.07.10,18:11
Doteraz som si tiež parfémy kupovala cez Parfums.sk, a s dodávkou som bola veľmi spokojná. Dnes som si znovu išla objednať parfém a pri čítaní recenzíí na vybraný parfém, som narazila na názor jednej z kupujúcich, či ide o originálne parfémy. Priznám sa, že doteraz som bola tak spokojná s cenou parfému oproti cene parfému kúpeného v kamennom obchode, že som sa nezamýšľala nad jeho originalitou. Ale ako tak nad tým uvažujem, začínam mať pochybnosti, pretože od syna som dostala parfém kúpený v obchode a je fakt, že vôňa tohto parfému bola výraznejšia a dlhšie trvajúca, ako keď som si následne objednala ten istý parfém cez net. Teraz keď si dám ráno parfém, než prídem do práce, nikto nič necíti a pred tým, hneď kolegyne registrovali vôňu. Zatiaľ som ďalší parfém neobjednala, preto by som bola rada, keby ste sa podelili o svoje skúsenosti:rolleyes::confused:
lenkam, nie si jediná ktorá má takúto skúsenosť. ja si teda nedovolím tvrdiť, že parfumy sú tu falošné, to ani náhodou, v živote som ich nedala testovať ani nič podobné, ale s predchádzajúcimi kolegyňami sme objednali na tej istej stránke parfumy ako ty a tiež sme mali ten problém, že nevoňali tak intenzívne ako dovtedy kupované v originál parfumerke v kamennom obchode. Jedna kolegyňa parfum aj reklamovala, ale reklamáciu neuznali.
Stefan2005
05.07.10,07:02
Problém môže byť v tom, akú dobu sa daný parfém nachádzal v tom ktorom sklade (nemusí to byť zrovna internetový obchod - tie väčšinou ani nemávajú svoje sklady). Je však docela možné, že e-shopy majú v ponuke aj tie, ktoré už majú svoju dobu - a vekom intenzita parfému klesá...

Viď napr. http://m.elegantne.webnode.com/news/levne-parfemy-nejlevnejsi-internetu/
Jennyz123
21.07.10,18:23
Bohužial aj ja mám dosť negatívne skúsenosti s lacnými "originálnymi" parfémami z e-shopov.
Keď som porovnala na zápästí originál Dior z letiska s parfémovou vodou zakúpenou cez e-shop (Mandarinka), rozdiel bol dosť výrazný. Každý parfém voňal inak. Vôňu som vrátila, peniaze mi bez problémov vrátili.
Z iného e-shopu (Parfums.sk) som objednala na Vianoce manželovi Bossa a sebe CK Euphoriu. Zásielka dosť dlho meškala, lebo tovar nemali, prišiel tesne pred Vianocami. Krabička Boss prišla bez celofánu a natrhnutý obal. Spodná nálepka na fľaštičke je posunutá a pokrčená. Vôňa nevydrží tak dlho ako originál z letiska, na manželovi ju takmer necítim, kým predtým som ju zacítila ešte večer, keď sa vrátil domov.
Pri vôni CK Euforia som zbadala zmenu farby - zmenila sa z ružovej na modrú, pričom som ju mala neustále v krabičke, mimo dosahu slnka.:( Parfém mám pripravený na vrátenie.
Takže som sa rozhodla, že už nebudem nakupovať vône cez e-shopy, ale zakúpim si ich na letisku.
majjkaa
25.08.10,11:02
Ahojte ja som spokojná s parfumy.eu doprava je kurierom zdarma a ceny su tiez v pohode :)
rybanka71
05.10.10,14:43
ahojte, zaujímalo by ma, či máte skusenosti s nákupom parfemov na internete - parfumy.sk a vone.sk
Dakujem
ja kupujem cez predajparfumov.sk a som spokojná,za dva objednané kusy neplatím poštovné
Jajchan
17.10.10,22:07
Caute baby,
ja nakupujem vylucne cez Parfems.sk uz niekolko rokov. Vzdy si najdem v balicku darcek naposledy to bola licenka Guerlain. Vacsinou volim testery dlhsie si drzia vonu. Mpja posledna skusenost s kamenym obchodom bola negativna, ked som doma rozbalila parfem tak mi v nom plavali necistoty a navyse som mala velke problemy pri reklamaci.
Vzdy si to dam zaslat kurierom, takze ziadny problem, viem ze parfem mam nejneskor do 3 dni doma, vacsinou je to vsak na dalsi den.
Teraz maju as neskutocnu cenu chloe, idem hned objednat. Cena v porovnani s ostatnymi je skoro o 5 € nizsia.


Mozno som Vam pomohla.
irve
17.10.10,23:30
Ja mám skúsenosti s nákupom parfumov cez internetový obchod gorila.sk ... a neplatí sa poštovné :)
delain16
10.08.12,19:29
poviem vám pravdu, že ja som zastánca tohoto nikdy nebola. radšej som zašla do obchoďáku ovoňala si a kúpila to. vždy som si hovorila, že kupovať parfém cez net je blbosť, pretože dajme tomu, že si chcem kúpiť iný parfém ako som doteraz mala a neviem ako vonia, tak čo spravím? alebo ak náhodou nebudem spokojná tak s výberom tak čo? alebo doba zaslania atd atd...

nakoniec preferujem len online nakup :D a robím to tak, že si zájdem do obchoďáku, pozriem si aké sú nové vône, pozriem si ceny aby som vedela čo a ako a idem na net. dopredu opozorňujem, že v obchoďákoch, sú neskutočné predražené parfémy, ba priam až nechutne. napríklad za calvin klein the truth 200 ml, čo je dosť, chcú 35€ + a na internete si to žoženiete za 25€+ dajme tomu. a hneď tam máte rozdiel 10€.

dokonca u niektorých e shopov to máte tak, že ku nákupu dostanete aj nejaké bonusi (vouchery, poprípade testery malinké, alebo nejakú drobnú kozmetiku) a to predsa vždy poteší :) a doba dodania parfému, kozmetiky je 2 max 4 dni a to už preháňam. mne väčšinou prídu na druhý deň, pri najhoršom až další. ak náhodou by ste mali záujem o e shop parfumoch, určite odporúčam, len bacha lebo neiktoré e shopy sú zradné a hlavne treba porovnávať cenovo. ja osobne nakupujem nakradšej a už dlhšie na http://www.parfums.sk (http://www.parfums.sk/parfemy-zeny/)

sú tam aj pre ženy aj pre mužov parfémy a sú tam hlavne každý týžden akcie na parfémy.
treba všetko vyskúšať aby človek vedel čo je fajn, ale ako som spomínala, vyplatí sa to oveľa viac takto.
spageta3333
01.08.13,17:23
ja som si kupila 3 rozne parfemy na parfums.sk a mam velmi zlu skusenost, tie parfemy po hodine nie je citit, nie je po nich doslova ani stopy!!! Vsetko to boli testery, ale na ich stranke deklaruju, ze su to rovnocenne parfemy. Ked tato stranka zacinala, boli kvalitnejsi, ale teraz uz vobec. Podla mna to nie su parfemy, ale toaletne vody...
Nataly15
19.10.13,10:51
Nedá mi nereagovať na Vaše príspevky. Každý chce nakúpiť parfém super lacno. Ja prevádzkujem eshop s parfémami a dobre poznám nákupné ceny parfémov - mám viacerých dodávateľov zo západnej Európy. Nechápala som, ako niektorí môžu predávať parfém, ktorého ich predajná cena je hlboko pod nákupnou veľkoobchodnou. Ale prečítala som si recenzie na niektorých predajcov a už mi je to jasné - predávajú falzyfikáty, ponúkajú pritom originál. Ak chcete naozaj originálny parfém, tak nie super lacný, lebo ho aj tak vyhodíte - vôňa sa nebude na tú pravú ani zďaleka podobať.
Braňo
11.12.13,14:06
chcel by som sa spýtať, či nemáte nejaký dobrý link na zahrničný obchod s parfémami (originál).
lujza.j
11.12.13,14:22
A co ti vadi napr.na parfums.sk
Ivana1966
19.02.14,14:16
Ja som mala 2* negativnu skusenost s Parfems sk. Prvy krat som v roku 2013 si objednala a osobne si vyzdvihla parfem Dior Pure Poison.
Uz som ho niekolko krat predtym si zakupila v kamennej predajni, tak som mala vonu naozaj "navonanu". Parfem som doma nadsena rozbalila a som sa nastriekala a zrazu som mala velmi zvlastny pocit, ze sa striekam nejakou kolinskou vodou, pripominalo mi to trochu Velku noc ... Vona bola celkom dobra, ale teda urcite to nebola ta, co mala byt. Mala som doma este prazdny flakon od Pure Poison, tak som si ten originalny flakon poriadne prezrela a zistila som, ze sice sa ten novo zakupeny dost podoba, ale nie je ten isty. Pismena na flakone boli trosku ine a na hrdle flastiky bola pouzita ina farba. Na prvy pohlad flakon vyzeral ok, rozdiely su viditelne az po podrobnom preskumani. Kedze som si naozaj chcela byt 100% ista, isla som do kamennej parfumerie a spolu s predavackou sme skusali ich tester a moj zakupeny parfem. Rozdiel bol uuplene citelny. Som z Bratislavy, tak som isla do predajne a parfem som reklamovala. Reklamaciu prijali v zneni "ina vona", nepriznaju ze sa jedna o falzifikat. Co je pozitivne, ze bez problemov mi peniaze vratili na ucet.
Tento tyzden som si objednala pletove mlieko znacky Weleda (zlakala ma lepsia cena), a uz som nabehla na vyzdvihnutie "vyzbrojena" flastickou s originalom a este trochou mlieka v nej. Tovar som na mieste rozbalila a mlieko vyskusala. Flasticka z umelej hmoty v ktorej vyrobok predavaju je zhodna s originalom. Napln nie je originalna, inak sa vpije do pokozky a ma aj trochu inu farbu a vonu, cize nie je to original vyrobok Weledy. Vyrobok som vratila a na ucet mi poslu peniaze. Moj nazor je, ze ak si to clovek neporovna z originalom, tak kupuje macku vo vreci a vacsina vyrobkov su falzifikaty, hoci v peknom obale.
Clovek zaplati menej ako v kamennej predajni, ale kedze vyrobky su falzifikaty, tak urcite preplati. Verim tomu, ze vacsina zakaznikov je spokojnych, lebo vlastne nevedia co kupili.
lujza.j
19.02.14,14:42
...som taká spokojná :D...že ešte niekto ostal....zaplatí v dvojnásobnej cene v kamennej predajni...mega prenájom....oduté "predavačky" a iné poplatky.....
Ivana1966
20.02.14,07:11
Tie 2 vyrobky - parfem a pletove mlieko, co boli falzifikaty som kupila v Parfums.sk. V mojom predchadzajucom prispevku je preklep.
lujza.j
20.02.14,07:32
už by len niekto falšoval pleťové mlieko za pár eur:D
Ivana1966
20.02.14,13:41
:) Pletove mlieko od Weledy nie je za par Eur. Nie su to lacne vyrobky ale su kvalitne vyrobene na prirodnej baze. Preferujem investovat svoje peniaze na kupu originalu a nie falzifikatu.
lujza.j
20.02.14,14:59
....nič nemení na tom to, že to nie je zaujímavý výrobok, aby ho niekto vyrábal ako falzifikát.
Ivana1966
20.02.14,15:58
:) mozem povedat iba to, ze ten vyrobok - pletove mlieko, ktory som si kupila nebol original.
Ivana1966
20.02.14,16:02
:) a original nebol ani parfem ...
pavol38
13.07.15,13:59
Objednávali ste niekto parfémy cez http://www.pinkhead.eu ? Aké máte skúsenosti?
minervacar
18.07.15,15:33
Problemom je, ze cez eshop si vonu nezistis. Preto ja preferujem bud kamenny obchod, kde parfem ovoniam a hned kupim. Da sa aj tak, ze si zapamatas konkretny produkt (ak sa to v tom neskutocnom mnozstve da) a pohladas na internete a kupis asi lacnejsie.
pantheon
21.07.15,13:35
ja osobne mam pocit ze parfumy z jedneho eshopu kde som pravidelne kupoval - vydajna 3 veze :) - mam pocit ze su menej intenzivne... dnes idem kupit rovnaky parfem ako som kupil tam do kamennje predajne a skusim porovnat (armani aqua di gio) tak uvidime...