Thunder
24.09.05,09:10
Prosím Vás ,nevie niekto poradiť nejaký dobrý Torrent klient ,ktorý by aj nadväzoval na predchádzajúce sťahovanie ? Ja som skúšal Torrent Topia ,Bit Torrent ,Bit Tornado ale vždy mi to po vypnutí počítaču začalo sťahovať od znova. Ďakujem
Myro
25.09.05,09:13
Nemas to len zle nastavene? Aky velky subor tahas?
Thunder
25.09.05,13:28
Ee ten súbor má cca 6GB (a v torrent topia mi to ide rychlosťou 0,6 Kb).
Myro
26.09.05,06:24
No, teoreticky nemas nastavene ukladanie suboru po urcitom prpirastku velkosti, tak preto ti to moze tahat odznova... alebo sa tiez mohlo stat nieco taketo: http://www.pcporadna.sk/forum_viewtopic.php?13.22 tu sa to uz raz riesilo... :-)
sedlo
10.10.05,10:56
čaves,
skus sa pozrieť aj na www.torrentreactor.com, Ja som to skúšal cez toto a išlo to v pohode. Ale zdá sa mi, že cez tieto torrenty je to o dosť pomalšie ako napr. cez dc++ alebo e-donkey.
sedlo
10.10.05,10:59
...a ešte niečo, dufam že si si vedomý toho, že keď ti to sťahuje rýchlosťou 0,6 Kb, tak 6GB súbor budeš sťahovať ale rok
Thunder
10.10.05,14:43
Veď práve preto sa pýtam...
susu
03.01.06,23:27
skus azureus
pepo_p
04.01.06,11:34
1.Nieviem ti celkom povedať prečo ti Torent klient začal sťahovať odznova všetky súbory (nezdá sa mi to, lebo torent ne naprogranovaný aby pokračoval v sťahovaní tam kde prestal).
2. Najskôr by som si overil u tvojho Internetového providera, či "NÁHODOU" nemáš blokovaný port, cez ktorý komunikuje torent program. Zvyčajne sa to blokuje (obmedzuje rýchlosť) aby užívateľ zbytočne nezaťažoval linku.:mad:
Pepo
Thunder
04.01.06,13:19
Diky za ochotu ale nie, ja uz mam iny torrent - morpheus. Ten je super aj keď trochu blokuje NET:)
LubenaK
04.01.06,13:42
môj syn sťahuje cez Bearshare. Skús www.bearshare.com
Yakuzaxxl
28.10.06,11:28
skus bitlord je to 100 percent ja cez to sťahujem...
tomasenkoslav
28.10.06,12:30
No...tak ja osobne použivam uTorrent / u=mikro/ nezaťažuje toľko RAMku jak napr. BitTorrent, azureus a spol.


a čo sa týka problemu stiahnuť 6GB subor.....no tak do nastaveni klienta ti nevidim ale nazdavam sa, že defaultné nastavenie nebudze obmedzuvac download akeho-koľvek dlheho subora.
Tu to skorej vidim na system FAT32, ktory neumožnuje pracu so suborm /1/ dlhšim ako 4GB.....preto je nevyhnutne zmeniť toto na NTFS /da sa to aj nejakym prikazom myslim-netreba formatovať HDD ale to ti takto z hlavy nepoviem/


s pozdravom.....mueheheee
wolfik
12.04.07,13:38
nevie mi niekto poradit ak funguju torenty, snazil som sa nieco stiahnut ale nejak mi to nefakci. diky
LubosP
12.04.07,15:22
nevie mi niekto poradit ak funguju torenty, snazil som sa nieco stiahnut ale nejak mi to nefakci. diky

torrent je v podstate maly textovy subor, ktory v sebe obsahuje onformaciu o pocitacoch na ktorych fyzicky je pozadovany subor ulozeny, cim viac tych PC je tam zapisanych tym kvalitnejsi torrent,
pomocou torrent klienta - odporucam Microtorrent na adrese www.utorrent.com vies ten subor otvorit a nasledne tvoj PC nadviaze spojenie na tie PC tam spomenute
dolezite je sledovat ci su v torrente uvedeni aj SEEDERS alebo len PEERS - SEEDERS su ti ktori maju na PC cely subor, PEERS maju len cast, ty ked zacnes stahovat, okamzite sa stavas PEERom a zdielas to co mas uz stiahnute
cim viac SEEDERov tym rychlejsie stahovanie
wolfik
16.04.07,08:47
no oskusal som, ono sa to javy ze to stahuje len je stale o% a strasne vela casu do konca stahovania, nevies cim to je, treba to nejako nastavit? diky moc
joni102
16.04.07,09:02
ja pouzivam taktiez uTorrent a som spokojna....nastavim si rychkost aby ma to nezatazovalo a je to v poho...
LubosP
16.04.07,19:10
no oskusal som, ono sa to javy ze to stahuje len je stale o% a strasne vela casu do konca stahovania, nevies cim to je, treba to nejako nastavit? diky moc

kolko mas seederov pripojenych? kolko ich je v torrente?
Tomo297
18.04.07,12:13
môj syn sťahuje cez Bearshare. Skús www.bearshare.com (http://www.bearshare.com)


..to by som nerobil, inštaluje so sebou kopu bordelu. ešte vačšiu kopu bordelu tým stiahneš.
bordel = spyware, víry, etc.
michalsebik
11.05.07,16:39
AZUREUS je najlepší.
ritzo
11.05.07,18:48
no oskusal som, ono sa to javy ze to stahuje len je stale o% a strasne vela casu do konca stahovania, nevies cim to je, treba to nejako nastavit? diky moc

dolezite je co ti svieti pri tom torrente ci zelena vacsinou byva sipka alebo nieco take alebo cervena alebo zlta lebo je mozne ze mas bloknute porty od providera ktore vyuziva bitorrent siet cize P2P (peer to peer) a s tim potom nespravis nic stahovat nemozes...najlepsi torrent klient je Utorrent je maly a neinstaluje sa...alebo je mozne ze to mas bloknute len urcity cas lebo niektory providery to blokuju napr. od 8.00 do 23.00 a potom to ide