Tonkawa
04.02.10,13:09
Mám taký malý problém.
Na notebooku mi nereaguje ani klavesnica ani touchpad.
Skúsil som preinstalovat win xp ale ani to nezabralo.
Pokiaľ ho spustim v nudzovom rezime vsetko ide ako ma ale akonahle sa načíta cely win tak koniec ide mi akurat myš ktorá je pripojena cez usb.
Už ma to dožralo skoro som ho vihodil von oknom.
No fakt nemam šajn.
a este jedna vec ked sa spustí a nie je spustený žiadny program, procesor beži na cca 70% výkonu a nemam sajnu prečo a to stále. pokiaľ spustím niečo dalšie tak koniec dní možem sa isť najesť alebo osprchovať kým to spraví.
Žena spomínala že to začal robiť ako sa nainštaloval eset ale aj ten ked ho spusta tak zvikne napísať "nie je možná komunikácia s jadrom programu." koniec citátu.
Este sa zvykne rozbehnuť klávesnica ked spustím antivyrus potom začne reagovať .
Nemáte niečo v rukáve s čím by ste pomohli?
Prosím
radšej ho nebudem zapínať lebo fakt poletí.
S pozdravom

Martin
Laco-monter
04.02.10,12:26
Odinštaluj VŠETKO, čo nepotrebuješ

teda keď to pojde, ak Ti zostáva visieť nejaký proces,tak v tom Ti neporadím

No na porade su podobne diskusie napr. Prečo sa mi spomaľuje PC ?
A tam ti skusenejší poradia.

ja som mal podobnú skusenosť odinštaloval som jeden antivirak, nainštaloval som si Avast Home a pri reštarte som dal prezrieť všetky disky.
Antivirák odstránil chyby a všetko začalo byť O.K.
knight
04.02.10,12:57
Nemas nahodou nainstalovane 2 rozdielne antiviry??
salvosko
04.02.10,13:11
Na ten ESET mas predsa support, obrat sa na nich preco ti to robi problemy.
Ak ho nemas kupeny tak si si nim zaviril pocitac.
Doporucujem Avast alebo Avira - su to minimalne take dobre antiviraky ako NOD32 a pre domace pouzitie zadarmo.
mecky
04.02.10,15:03
.
Doporucujem Avast alebo Avira - su to minimalne take dobre antiviraky ako NOD32 a pre domace pouzitie zadarmo.
este by som doplnil ze pokial mate legalny windows tak nieje na zahodenie ani microsoftacky Security Essentials
misoft
04.02.10,19:15
Doporucujem Avast alebo Avira
A doplním: denná aktualizácia databázy u Avastu (pokiaľ si sa regol!)
salvosko
04.02.10,19:25
No denna aktualizacia je jasna.
Pri avaste uz netrebe davat key a cakat na mail, staci vyplnit udaje na stranke a mas no na rok free for home use.
Som to vcera daval zmanej a ma aj novy design, mozno aj verzia je novsia.