leninka23
04.02.10,14:30
Dobrý deň, dá sa prosím vás prejsť z pracovnej zmluvy na dohodu? Mám zamestnanca na prac.zmluvu a platím vysoké odvody a už ani nieje toľko práce, tak mu chcem dať len dohodu. Pracuje u mňa 7 rokov. Ďakujem
Tweety
04.02.10,13:31
Dá sa, ak ten zamestnanec s ňou bude súhlasiť.
Timka1
04.02.10,13:35
Treba ukončiť riadne zmluvu a urobiť novú DOPČ so všetkými náležitosťami - odhlášky, prihlášky, vyhlásenie .....
len treba pamätať, že na DOPČ max. 10 hodín týždenne.
leninka23
04.02.10,13:35
Zamestnanec súhlasí, len som si nebola istá.Musím mu dať výpoveď dohodou a potom len dohodu o vykonaní práce? Samozrejme odhlásiť so sociálky a zdravotky.
Timka1
04.02.10,13:36
výpoveď dohodou neexistuje, buď výpoveď alebo dohodu. Ak súhlasí tak dohodu o rozviazaní pracovného pomeru.
Tweety
04.02.10,13:38
Výpoveď dohodou ZP nepozná, ak s prácou na dohodou súhlasí, tak ukončíte PP dohodou podľa ZP, a podpíšte Dohodu o VP, alebo DoPČ, je to už len na Vás. Zo SP cez RLFO odhlásiť zamestnanca, a prihlásiť ho ako dohodára.
Zoltán Kovács
04.02.10,13:58
Len malá podotázka: zamestnanec je si toho vedomí, čo všetko stráca s tým, že dohodne sa na ukončení prac.pomeru a prejde na dohodu? Stratí:
1. zdravotné poistenie (dočasné riešenie registrovať sa na ÚP, aby nemusel platiť sám)
2. stratí nemocenské a dôchodkové poistenie
3. stratí nárok na stravné lístky
4. stratí nárok na dovolenku
5. stratí nárok na odstupné

Nedá sa situácia riešiť povedzme skrátením úväzku?
leninka23
04.02.10,15:26
Čo znamená pre mňa a pre zamestnanca skrátený uväzok? Dík.
Tweety
04.02.10,15:27
Pracovná zmluva na skrátený pracovný čas.
leninka23
26.02.10,15:58
Dobrý deň, chcem sa ešte opýtať, keď rozviažeme PP dohodou, dáva sa zamestnancovi odstupné? Koľko hodín sa pracuje na skrátený prac.úväzok aj odvody sú asi menšie? Dík
jonnie
26.02.10,16:53
Preco odstupne? V zakonniku su presne vymedzene dôvody a myslim,ze toto tam nepatri.
Ved rozviazete prac.pomer dohodou - dohoda = obojstanny suhlas.

čiastočný uvazok - napr. bezne pracuje na 40 h/tyzdenne, polovicny - 20h/tyzdenne. Tym padom - adekvatna mzda/plat, odvody... ak robite mzdy v programe,on si to hravo vyrata. A najma nestraca napr. narok na zapocet rokov do dôchodku, hoci ten vymeriavaci zaklad nebude ktovie co...
v pripade nizkeho prijmu bude mat zamestnanec narok na zamestnanecku premiu.
Opravte ma, ak sa mylim - skusenejsi.