marcelaStanakova
24.09.05,10:35
Chcela by som poprosiť niekoho kto má skúsenosti zo zariadením internetovej kaviarne aby mi poradil čo je potrebné pre hygienu pripraviť aby schválila jej prevádzku?
Paula
24.09.05,11:32
Chcela by som poprosiť niekoho kto má skúsenosti zo zariadením internetovej kaviarne aby mi poradil čo je potrebné pre hygienu pripraviť aby schválila jej prevádzku?Nemám skúsenosť. Tu je niečo k téme:http://www.porada.sk/showthread.php?t=10909&highlight=kaviare%F2
Heni
26.09.05,06:33
Chcela by som poprosiť niekoho kto má skúsenosti zo zariadením internetovej kaviarne aby mi poradil čo je potrebné pre hygienu pripraviť aby schválila jej prevádzku?ja by som do priestorov, kde to chceš prevádzkovať, NAJPRV zobrala pracovníka hygieny, nech poradí, čo a ako, aby si to potom nemusela s oveľa väčšími nákladmi prerábať a prispôsobovať.
marcelaStanakova
26.09.05,08:30
Mám ešte otázku ako by ste nazvali zamestnanca myslím jeho funkciu , ktorý pracuje v internetovej kaviarni teda stará sa o jej chod.
Heni
26.09.05,19:32
Mám ešte otázku ako by ste nazvali zamestnanca myslím jeho funkciu , ktorý pracuje v internetovej kaviarni teda stará sa o jej chod.správca siete? alebo skôr dievča pre všetko :D
lenkak
27.09.05,07:12
Určite bude potrebný prevádzkový poriadok. A sanitáciu.
lenkak
27.09.05,07:13
Mám ešte otázku ako by ste nazvali zamestnanca myslím jeho funkciu , ktorý pracuje v internetovej kaviarni teda stará sa o jej chod.
Napr. administrátor, ale ani správca siete nie je na zahodenie.