bear7
04.02.10,14:32
Zdravím,, rád by som sa dozvedel ako je to s depilačným študiom, myslím laserové študio, čo k tomu potrebuje človek ktorý takýto laser obsluhuje myslim tým nejake kurzy, povolenia atď. Prosím Vás ak má niekto skúsenosti, alebo znalosti poradte mi čo všetko potrebujem na prevádzku takéhoto štúdia. Vopred veľmi pekne Ďakujem a ostávam s pozdravom.Juraj
BXLmiami
05.02.10,13:05
Peniaze.Zamestnať lekára,dať ho vyškoliť,prispôsobiť miestnosť požiadavkám hygieny na laserové zdravotnícke pracovisko,kupiť laser a máš to.:)A potom pár mesiacov počkať,kým lekárovi dôjde,že ťa ako zamestnávateľa vlastne nepotrebuje a otvorí si laserové pracovisko sám.:)
bear7
06.02.10,09:05
Ďakujem za odpoveď, áno nad tým som samozrejme uvažoval, že konkurencia bola a aj bude,ale tak to by sa potom nedalo podnikať v ničom.. Ak do toho trochu vidíte tak sa chcem ešte spýtať ako je to s tým školením, neviete kde tie kurzy robia, alebo niečo k tomu.
BXLmiami
06.02.10,10:12
To závisí od toho aký typ laseru chcte kupiť a čo s ním chcete všetko robiť.Vo všeobecnosti zaškolenie dovozcom alebo výrobcom stroja podľa zložitosti a inak existuje laserotherapeutická spoločnosť.
bear7
09.02.10,15:01
Ďakujem, no myslel som skôr to zaškolenie pracovníka ktory s ním bude pracovať,, má to byť epilačný laser. A ta laserotherapeutická spoločnosť je aká spoločnosť? Ďakujem ešte raz..