haldalsadal
04.02.10,19:12
Dobry den, som zivnostnik (maloobchod/velkoobchod)a na prilepsenie by som chcel zacat pracovat pre jednu pizzeriu ako zivnostnik na rozvoz jedal. Auto mam , viete mi poradit , co vsetko si musim vybavit ? aku zivnost ? nejake ine povolenia ?
Kazu
04.02.10,19:07
Živnostenský list a na auto povolenie z hygieny.
haldalsadal
04.02.10,21:20
Dakujem , cennim si odpoved ale chcel som vediet ako sa vola ta zivnost , je ich tam viac a ja si niesom isty , co sa tyka hygieny postupuje sa ako pri otvarani prevadzky ?
Kazu
05.02.10,07:08
Neviem ako to chodí inde, ale u nás zájdem na živnostenský, poviem čo všetko si predstavujem robiť a spolu s pani úradníčkou popozeráme ktorá živnosť na to najlepšie pasuje. Keď som robila hygienický poriadok pre reštauráciu tak som sa dočítala v materiáloch aj o tom, že auto na rozvoz musí spĺňať tiež podmienky HACCP. Takže bude musieť byť aj prevádzkový poriadok pre auto na rozvoz pizze. Ale to ti najlepšie povedia na hygiene.
jove
05.02.10,11:19
Ahoj
Ak Ti to pomôže vozil tiež stravu a veľký rozdiel je v tom ako sa ta strava preváža.či je v boxoch uzatvorená a pod.Ja som bol s dodávkou na hygiene musel som mať umyvateľnú podlahu /lino/čisté auto,zdravotný preukaz a to je v podstate všetko....pokiaľ je strava uzatvorená....
u pizze si myslím že je to niečo obdobné lebo krabice sú uzatvorené....
vozí sa aj v osobných autách takže tie podmienky asi niesu až také hrozné....
čo sa týka živnosti je to v rámci voľných živností rozvoz tovaru po prípade autodoprava....ale to ti na živnostenskom poradia...

držím palce....;)
jove
05.02.10,11:22
a ešte som zabudol že prevádykový poriadok som nepotreboval akurát knihu jázd pokiaľ máš auto na podnikanie....+veci s tým spojené....