pupavka11
04.02.10,20:11
Má, prosím, niekto skúsenosť so Psychosomatickou klinikou Philippa Pinela
v Pezinku? Ako vyzerá denný režim, aká je na oddelení atmosféra, hygiena, rešpektovanie súkromia, ako vyzerajú izby, možnosť voľného pohybu, spoločné aktivity a hlavne liečebný proces, čo to obnáša - súkromné, alebo kolektívne diskusie so psychiatrom atd.
Stanislav 1975
04.02.10,19:17
Má, prosím, niekto skúsenosť so Psychosomatickou klinikou Philippa Pinela
v Pezinku? Ako vyzerá denný režim, aká je na oddelení atmosféra, hygiena, rešpektovanie súkromia, ako vyzerajú izby, možnosť voľného pohybu, spoločné aktivity a hlavne liečebný proces, čo to obnáša - súkromné, alebo kolektívne diskusie so psychiatrom atd.

Síce som tam hospitalizovaný nikdy nebol( i keď občas by som si tam na pár dni rád ľahol :),trošku sa preliečiť...:rolleyes:-pri dnešných stresoch by sa fakt aj niekedy zišlo...),ale je to jedna z najstarších, najvačších a najváženejších psych.kliník na Slovensku-takže predpokladám, že čo sa týka hygieny, odborníkov a pod. by malo byť všetko OK-predsa len je to dosť ostro sledovaná nemocnica...
Prostredie je tam pekné,pekný park-len kamoška mi vravela,že tam je velmi predražený bufet(lebo 2km široko ďaleko nič nieje na nákup),ale zasa však na bufete až tak nezáleží...
pasuliatko
05.02.10,18:04
moja babka tam bola hospitalizovaná 2x a musím povedať,že keby tam nešla je asi po nej, veľmi jej tam pomohli a to isté aj môjmu dedovi keď tam bol. k nemu nás na oddelenie nepustili, ale starostlivosť tam bola super,hygiena a všetko okolo toho. tak naozaj odporúčam je to tam super
pupavka11
05.02.10,20:54
Dakujem za obidve odpovede, hned mam lepsi pocit
pupavka11
08.02.10,15:34
moja babka tam bola hospitalizovaná 2x a musím povedať,že keby tam nešla je asi po nej, veľmi jej tam pomohli a to isté aj môjmu dedovi keď tam bol. k nemu nás na oddelenie nepustili, ale starostlivosť tam bola super,hygiena a všetko okolo toho. tak naozaj odporúčam je to tam super

Vedela by si napisat viac o tom, ako ten pobyt babky prebiehal? Aky bol denny rezim, o com to vsetko bolo?...
pasuliatko
08.02.10,19:23
Vedela by si napisat viac o tom, ako ten pobyt babky prebiehal? Aky bol denny rezim, o com to vsetko bolo?...

no viem,že mali nejaké terapie spoločné aj individuálne, doobeda mali vyšetrenia, podobede mali voľno, až na to jedlo čo mi mamina hovorila,že tam nie je boh vie ake..ale sú tam najlepší odborníci, naozaj
aj babka mala problemy z tlakom a doktor pri nej sedel celú noc a dával na ňu pozor a meral jej tlak...
MIG_6
12.02.10,15:34
a tam sa liecia vsetky druhy depresie?
pasuliatko
12.02.10,18:34
a tam sa liecia vsetky druhy depresie?

podľa mňa áno
MIG_6
14.02.10,11:59
Má, prosím, niekto skúsenosť so Psychosomatickou klinikou Philippa Pinela
v Pezinku? Ako vyzerá denný režim, aká je na oddelení atmosféra, hygiena, rešpektovanie súkromia, ako vyzerajú izby, možnosť voľného pohybu, spoločné aktivity a hlavne liečebný proces, čo to obnáša - súkromné, alebo kolektívne diskusie so psychiatrom atd.

pupavka, niekde som nasla o tejto klinike tak viacej popisaneho,teraz neviem presne kde, ale pohladam a poslem ti adresu