mimi
05.02.10,13:25
Dobrý deň,

mám problem ako vystaviť potvrdenia o zrazených preddavkoch zamestnancovi za rok 2009 a zároveň potvrdenia o preddavkoch na zdratovného poistenie za rok 2009.

Naša spoločnosť spracuváva v tomto období Ročné zúčtovanie preddavkov zo závislej činnosti za rok 2009 – zamestnancom. Do potvrdenia o zrazených preddavkoch za rok 2009 do hrubého príjmu sa zahŕňajú LEN príjmy , ktoré boli reálne vyplatené zamestnancovi do 31.1.2010.

V prípade, že zamestnancovi nebola vyplatená mzda do tohto termínu, je povinnosť tento hrubý príjem ponížiť. To znamená, opraviť mzdu zamestnancovi. Pri oprave mzdy zamestnancovi sa hrubý príjem poníži, zároveň aj odvody do sociálnej poisťovne a zdravotnej poisťovne a následne aj preddavky na daň zo závislej činnosti.

Chcela by som preto zistiť, ktorý príjem považuje zdravotná poisťovňa ako vymeriavací základ pre výpočet preddavkov do zdravotnej poisťovni. Podľa Zákona o zdravotnom poistení § 13 je príjem zamestnanca ten ktorý je zaúčtovaný a vyplatený? Alebo len príjem, ktorý bol zaúčtovaný a nehľadí sa či bol alebo nebol vyplatený?

V prípade, že zdravotná poisťovňa berie do ročného zúčtovanie preddavkov príjem ten, ktorý je zaúčtovaný, t.j. nehľadí na to či bol vyplatený alebo nie, nie je možné spracovať korektne a podľa zákona jedno z ročných zúčtovaní, či už ide o zúčtovanie preddavkov zo závislej činnosti alebo preddavkov na zdravotné poistenie. A nie je ani možné oznámiť zamestnancovi, ktoré odvody do zdravotnej poisťovne sú správne.

Všeobecná zdravotná poisťovňa a aj zdravotná poisťovňa Dôvera zatiaľ majú vyjadrenie k tomuto, že by sa mal brať príjem z hrubých miezd zaúčtovaných a nepozerať na to či je mzda vyplatená alebo nie.

Viete mi niekto pomôcť? :-(
mimi
06.02.10,11:39
To mi nehovorte, že všetci máte vyplatené mzdy za rok 2009 do 31.1.2010 a že nemáte tento problem :-(
lydus2001
06.02.10,18:49
vidím, že nie som sama, kto sa snaží dopátrať sa ako to má byť správne, už som písala aj tu na poradu, ale tiež mi nikto neopovedal, asi všetci pracujú vo firmách, kde sa všetko vyplatilo na čas, skúšala som aj volať na DÚ, že si to overím ako to malo byť na RZD, ale ani tam mi nevedeli dať presnú odpoveď, tak vôbec neviem
veronikasad
06.02.10,18:52
vidím, že nie som sama, kto sa snaží dopátrať sa ako to má byť správne, už som písala aj tu na poradu, ale tiež mi nikto neopovedal, asi všetci pracujú vo firmách, kde sa všetko vyplatilo na čas, skúšala som aj volať na DÚ, že si to overím ako to malo byť na RZD, ale ani tam mi nevedeli dať presnú odpoveď, tak vôbec neviem
Pre DRAK-ov - odpoveď tu - aj keď staršieho dátumu

http://www.porada.sk/t36169-nevyplatena-mzda-zamestnancovi-a-zdravotne-poistenie.html?styleidd=5&highlight=nevyplaten%E1+mzda
lydus2001
06.02.10,19:24
nemám DRAKa, tak mi to veľmi nepomohlo, ale aj tak ďakujem
Dana L
06.02.10,19:38
No s tým ročným zúčtovaním dane je to tak, ako je napísane, že sa berie do úvahy len príjem vyplatený do 31.1.2010, ale zdravotné zúčtovanie neviem, zatiaľ som mala vždy vyplatené mzdy. Skúsim zistiť.
kačer
06.02.10,20:05
To mi nehovorte, že všetci máte vyplatené mzdy za rok 2009 do 31.1.2010 a že nemáte tento problem :-(
t

tak to teda máme, ja odosielam výplaty v posledný pracovný den v danom mesiaci
lydus2001
06.02.10,20:44
ale tu je iný problém - firma v konkurze, preto výplaty neodišli a išlo sa cez garančný fond.
Do potvrdenia som dávala len príjmy, kt. odišli, ale ako je to s poistením tak to netuším. Mám situáciu, že výplaty odišli, ale odvody už nie.
mimi
08.02.10,04:58
Spoločnosť je v reštrukturalizácii a mzdy sa budu vyplácať dodatočne až v roku 2010 po 31.1.2010 preto mám tento problem.
Dana L
14.02.10,19:11
Našla som pre Vás tú odpoveď: (vysvetlenie RNDr. J. Mihál)
citujem:" Ak mzda nebola vyplatená do konca januára, tak v zmysle zákona o dani z príjmov nejde o zdaniteľný príjem zamestnanca. - tak, ako ste to správne uviedla.
vymeriavací základ zamestnanca je podľa §13 ods. 1 zákona o zdravotnom poistení daný ako:......príjem zamestnanca, ktorý podlieha dani z príjmov fyzických osôb podľa osobitného predpisu.... Teda, ak mzda vyplatená nebola, nejde o zdaniteľný príjem a preto sa ani nemôže započítať do vymeriavaceho základu zamestnanca."
Toľko k Vašej otázke. Dúfam, že som Vám pomohla. Prajem pekný deň.