hanjel
06.02.10,12:37
zdravím všetkých poradákov a prosím o Váš názor a radu:

som na ČID a pracujem ako personalistka. Teda pôvodne to tak bolo dohodnuté, ale postupom času mi začali pridávať prácu ako je štatistika, intrastat, výkazy A,P, objednávanie a výdaj kancelárských potrieb,stravné, výdaj ochranných osobných prostriedkov, sekretárske práce, archivácia a ešte iné,ktoré v podstate s personalistikou nemajú nič spoločné.Doteraz som pracovala bez reptania i s prídavkom práce.
Ide mi však o to ,že včera mi riaditeľ dal výkaz práce a vraj po dobu 1 mesiaca ho mám vyplniť čo presne po hodinách robím.Nepovedal čo tým sleduje. Ja mám rada svoju prácu a môžem zodpovedne povedať,že sa nezašívam a fond pracovného času mám vyplnený na 100 %, ak sa náhodou stane že musím potiahnuť - riaditeľ sa pozastavuje nad tým a hrozí že mi nadčas nepreplatí tak sa snažím si ich vybrať. Blíži sa RZD a RZZP a určite sami viete že to nie je jednoduchá práca .Mám 68 pracovníkov. Tiež samotná personalistika ak ju máte zvládnuť dobre je náročná a je za tým kopa papierovania.Ja nie som typ,ktorý za ním chodí a sťažuje sa koľko práce mám. Som ticho a robím , čo je možno na škodu.On si totiž myslí že nahádzanie miezd do Olympu je lahoda a že to trvá len chvíľu a potom už nemám prácu. Nepočíta s výkazmi, výplatami, stravnými lístkami , ako aj s prípravou a prepočtami a kompletovaním podkladov pre mzdy a pod. Veď kto robí túto prácu tak vie o čom hovorím. Chcela by som poprosiť o Váš názor a radu, dochádzajú mi totiž sily a cítim veľkú krivdu, tak neviem či mám dať výpoveď sama / môžem okamžite ? /- čo s odstupným alebo ako sa mám zachovať. Čo si mám o tom myslieť. Čo vy na to ? Prosím poraďte, vždy ste poradili tak mi povedzte svoj názor a radu aj teraz. Ďakujem . Teším sa na skorú odpoveď
veronikasad
06.02.10,11:40
Hanjel, zažila som podobnú situáciu u posledného zamestnávatela. Za neuposlúchnutie takéhoto príkazu - v rovnakom čase ako je teraz, keď som nemala čas ani ne obed, nie ešte na takéto zbytočné papierovačky, mi nevyplatili žiadne prémie. Volila som odchod - odvtedy (už 7. rok) robím na živnosť.
terezamaria
06.02.10,12:32
zdravím všetkých poradákov a prosím o Váš názor a radu:

som na ČID a pracujem ako personalistka. Teda pôvodne to tak bolo dohodnuté, ale postupom času mi začali pridávať prácu ako je štatistika, intrastat, výkazy A,P, objednávanie a výdaj kancelárských potrieb,stravné, výdaj ochranných osobných prostriedkov, sekretárske práce, archivácia a ešte iné,ktoré v podstate s personalistikou nemajú nič spoločné.Doteraz som pracovala bez reptania i s prídavkom práce.
Ide mi však o to ,že včera mi riaditeľ dal výkaz práce a vraj po dobu 1 mesiaca ho mám vyplniť čo presne po hodinách robím.Nepovedal čo tým sleduje. Ja mám rada svoju prácu a môžem zodpovedne povedať,že sa nezašívam a fond pracovného času mám vyplnený na 100 %, ak sa náhodou stane že musím potiahnuť - riaditeľ sa pozastavuje nad tým a hrozí že mi nadčas nepreplatí tak sa snažím si ich vybrať. Blíži sa RZD a RZZP a určite sami viete že to nie je jednoduchá práca .Mám 68 pracovníkov. Tiež samotná personalistika ak ju máte zvládnuť dobre je náročná a je za tým kopa papierovania.Ja nie som typ,ktorý za ním chodí a sťažuje sa koľko práce mám. Som ticho a robím , čo je možno na škodu.On si totiž myslí že nahádzanie miezd do Olympu je lahoda a že to trvá len chvíľu a potom už nemám prácu. Nepočíta s výkazmi, výplatami, stravnými lístkami , ako aj s prípravou a prepočtami a kompletovaním podkladov pre mzdy a pod. Veď kto robí túto prácu tak vie o čom hovorím. Chcela by som poprosiť o Váš názor a radu, dochádzajú mi totiž sily a cítim veľkú krivdu, tak neviem či mám dať výpoveď sama / môžem okamžite ? /- čo s odstupným alebo ako sa mám zachovať. Čo si mám o tom myslieť. Čo vy na to ? Prosím poraďte, vždy ste poradili tak mi povedzte svoj názor a radu aj teraz. Ďakujem . Teším sa na skorú odpoveď

Tvoj pán riaditeľ nemá ani zďaleka prehľad, čo Ty robíš. Pokiaľ spolu vychádzate " v norme" a jedná s Tebou seriózne, ja by som toto tlačivo naozaj po hodinách vypísala, nech si ho pozrie. Je to síce navyše práca,ale bude mať prehľad, čo vlastne všetko musíš robiť.

Nemysli si, že si sama, čo má takéhoto šéfa. Veľa ich nevie, že nahádzaním miezd do počítača mzdy nekončia, prijatím alebo prepustením pracovníka tento úkon pokračuje - nahlášky, odhlášky do poiťovní atď. Takže týmto, že Ty si spravíš sumár Tvojich všetkých pracovných úkonov vlastne uvidí, že asi toho máš " tak akurát " a nebude si myslieť niečo iné.

Pokiaľ Ťa práca baví a so šéfom vychádzaš, ja by som ešte ten mesiac vyskúšala. Uvidíš, ako to uzatvorí, keď mu celomesačný prierez Tvojich prác odovzdáš.

Až by si Ty dala výpoveď, to ako personalistka vieš, že odchádzaš po 2 mesačnej výpovečdnej dobe bez odstupného. A myslím si, že on sa nechystá dať výpoveď Tebe, lebo veľmi dobre vie, že by ho to stálo odstupné a predtým výpovednú dobu. Navyše by zrušil Tvoje miesto a 3 mesiace by naň nemohol prijať novú pracovníčku. Takže Ti držím palce, nech Ti to dobre dopadne.
hanjel
06.02.10,17:42
Ďakujem všetkým ktorí sa ozvali a zdieľajú rovnaký názor ako ja, uvidím teda a neprenáhlim sa a počkám ešte ten mesiac čo z toho bude, určite vám dám vedieť čo vlastne tým chcel básnik povedať to ako riaditeľ a ako to nakoniec dopadlo. Ešte raz zatiaľ vďaka
hanjel
13.03.10,13:55
Sľúbila som odpoveď ako to dopadlo, no zatiaľ je ticho a riaditeľ si ten výkaz nepýtal, ja ho mám spracovaný a pripravený. Tak uvidíme čo ďalej, držte palce
hanjel
30.03.10,19:28
no ešte informáciu, dnes som robila zmeny pracovnej zmluvy na zvyšenie miezd pre administratívu, ja som ale medzi nimi nebola, dosť ma to vytočilo,ale povedala som si že si to musím nechať prejsť hlavou ako ďalej či mám ísť za riaditeľom a porozprávať sa s ním, ono totiž výkaz som odovzdala, roboty je dosť-pretože okrem miezd s ktorými je dosť práce robím ešte výkazníctvo, objednávam OOPP, kancelárske potreby a iné, dnes ešte mi bolo nariadené práca BOZP takže celý deň som v pohybe. Ostatní majú len jednu náplň a tej sa venujú. Ja vlaSTNE SKáčEM OD JEDNéHO K DRUHéMU A POVIEM POPRAVDE Už MáM TOHO DOSť. Prosím o váš názor čo by som mala urobiť,alebo čo by ste urobili na mojom mieste vy.

Ďakujem za odpoveď vždy ste dobre poradili , pokiaľ môžte čo najskôr
Xanti
30.03.10,19:53
Hanjel,
je veľmi ťažko povedať názor nám iným. Osobne by som asi pri takom jednaní išla na PN .. na dlhodobú PN a hlavne pred výkazmi , OOPP a mzdami. Aby potom možno pochopili, koľko roboty si vo firme odviedla a ak by nie. Tak by som skúšala nájsť inú robotu.
Ale je to ťažké aj pre zdravého nieto ešte pre nás invalidov.

Držím palce aby si sa rozhodla správne a aby sa riaditeľ umúdril. Drž sa.
martina0203
30.03.10,20:12
Myslím, že by som tiež šla na PN... A potom sa zistí...