alextv
07.02.10,15:17
Ahojte poraďáci, potreboval by som poradiť - dnes mi skončil leasing na auto a s tým aj havarijné a povinné poistenie, obehal som si poisťovne - najlacnejšia mi vyšla AXA - má s ňou niekto nejakú skúsenosť, myslím tým ohľadom poistenia..havárie ..atď...alebo po prípade poradte ktorá piosťovńa na Slovensku je IN a prečo ....
alex
peter977
24.03.10,10:37
Dobrý deň,

keďže Vám skončil leasing predpokladám, že to havaríjne a pzp sú cenovo riadne pálky!

Odporúčam hneď zmeniť pzp a havaríjne ale pozor 6 týždňov pred výročím zmluvy treba požiadať o zrušenie zmluvy.

Čo sa týka PZP a havaríjneho platí staré dobré pravidlo : nie je dôležitá cena ale kvalita. AXA láka klientov na cenu a služby, ktoré nikdy nevyužíjete(doplnia pohonné hmoty, ktoré aj tak zaplatíte).

Pri PZP v prvom rade pozerajte na spoluúčasť (je to napísané malými písmenkami v zmluvných podmienkach) a územnú platnosť!

Pri havaríjnom si tiež pozrite spoluúčasť a čelné sklo! Odporúčam ho mať poistené bez spoluúčasti a mať ho vôbec poistené!

Pri výbere konkrétnej poisťovne napíšem len toto : ak napíšem do ktorých nechoďte ešte to tu niekto napadne za ohováranie.

Takže ak chcete môžete mi napísať na peter.kral....post.sk