jasusu
08.02.10,12:46
Dobrý deň, milí poraďáci,

chcela by som si u Vás preveriť informáciu, že ak je u rovnakého zamestnávateľa súčasne uzatvorený prac.pomer /má podpísané vyhlásenie, uplatňuje si ZNČ/ a dohoda o PČ na inú činnosť, mimo pracovného času, hoci je do 165,96€ nemôže byť táto dohoda zdanená zrážkovou daňou???

Vraj táto skutočnosť platí od minulého roka. Vie mi niekto poradiť v akom zákone sa to zmenilo? /Lebo keď som volala na Daňový úrad do Žiliny, tam mi povedali, že môže byť zrážaná daň z takejto dohody i zrážkovou daňou, nie preddavkovou./
Paula
08.02.10,11:50
Dobrý deň, milí poraďáci,

chcela by som si u Vás preveriť informáciu, že ak je u rovnakého zamestnávateľa súčasne uzatvorený prac.pomer /má podpísané vyhlásenie, uplatňuje si ZNČ/ a dohoda o PČ na inú činnosť, mimo pracovného času, hoci je do 165,96€ nemôže byť táto dohoda zdanená zrážkovou daňou???

Vraj táto skutočnosť platí od minulého roka. Vie mi niekto poradiť v akom zákone sa to zmenilo? /Lebo keď som volala na Daňový úrad do Žiliny, tam mi povedali, že môže byť zrážaná daň z takejto dohody i zrážkovou daňou, nie preddavkovou./


Takýto prípad sa zdaňuje úhrnom (TPP + dohoda) a preto daň preddavková.
jasusu
08.02.10,12:05
ďakujem
Paula
08.02.10,12:14
Ak výška vyplatenej odmeny je nad 165,97 eura, resp. zamestnanec má podpísané vyhlásenie, zrazí sa z odmeny preddavok na daň v zmysle § 35 zákona o dani z príjmov, ktorý sa odvedie do 5 dní po dni výplaty poukázania alebo pripísania zdaniteľnej mzdy zamestnancovi k dobru.
Andyke
08.02.10,13:05
Zdaňuješ úhrn všetkých zúčtovaných a vyplatených zdaniteľných príjmov zo záv. činn. zamestnanca v príslušnom mesiaci. Nezáleží na tom, že plynú na základe viacerých právnych vzťahov (PP a DOPč). To znamená, že keď má zamestnanec u toho istého zamestnávateľa podpísané vyhlásenie na zdanenie príjmov zo závislej činnosti, za účelom uplatnenia nezdaniteľnej sumy základu dane a daňového bonusu, príjem (úhrn príjmov) musí byť zdanený vždy preddavkom na daň. Vychádzame z § 35 ods. 1 až 3 a § 43 ods. 3 písm. j) zákona č. 595/2003 Z. z.
kacena
18.03.10,13:24
Mňa by zaujímalo , ako je to v prípade ak zamestnanec pracoval u nás najskôr na dohodu .... od 15.01.2010 do 10.02.2010 ( nemal podpísané vyhlásenie ) a od 11.02.2010 na HPP ( podpísal vyhlasenie ) Mám jeho príjem rozdeliť na dohodu ... z nej zrážkovú daň a z HPP daň preddavkovú ??Alebo to mám spočítať dokopy ?Ďakujem za opoved.Kacena
VERONIKA6
18.03.10,13:40
Mňa by zaujímalo , ako je to v prípade ak zamestnanec pracoval u nás najskôr na dohodu .... od 15.01.2010 do 10.02.2010 ( nemal podpísané vyhlásenie ) a od 11.02.2010 na HPP ( podpísal vyhlasenie ) Mám jeho príjem rozdeliť na dohodu ... z nej zrážkovú daň a z HPP daň preddavkovú ??Alebo to mám spočítať dokopy ?Ďakujem za opoved.Kacena
Na dohodu bol jeden pracovný pomer, ktorý si prihlásila a odhlásila RL ako dohoda.
Od 11.2. je druhý pracovný pomer, prihlásený RL ako pracovný pomer.
kacena
18.03.10,13:43
Ano tieto dva pomery dohoda a HPP neboli súčasne ... takže postupujem správne ak dohodu zdaním zrážkovou a HPP už potom preddavkovou ?
VERONIKA6
18.03.10,13:45
Ano tieto dva pomery dohoda a HPP neboli súčasne ... takže postupujem správne ak dohodu zdaním zrážkovou a HPP už potom preddavkovou ?
Správne, tak ako píšeš. Sú to dva pracovné pomery, každý iný.