MANDI
26.09.05,13:02
Prosim o radu pri rieseni nasledujuceho problemu.Zamestnankyna - ucitelka nastupila v r.2003 na MD.Potom hned cerpala RD.Z roku 2003 jej ostala nedocerpana riadna dovolenka v počte 45 dni ( podla vyssej kolektivnej zmluvy).V 9/2005 sa vratila do pracovneho pomeru a opät jej pribudla alikôtna cast dovolenky za rok 2005.Takze ma spolu 75 dni nevycerpanej dovolenky.Chcela by som vediet ci aj v tomto pripade jej prepadne cast dovolenky ( ta z roku 2003 ),ktoru si urcite pre pracovne povinnosti nestihne do konca roku 2005 vycerpat. Pretoze podla zakonika prace nevycerpana dovolenka z roku 2004 po prechode roku 2005 prepadne.Tykata sa to aj tohto pripadu?
Dakujem za radu.
STRELEC
26.09.05,11:30
Zostatok z nároku za rok 2004 by mala vyčerpať do konca roka 2005. Môže tiež navrhnúť zamestnávateľovi preplatenie dovolenky alebo jej časti. To už je ale vec dohody, možností zamestnávateľa umožniť čerpanie dovolenky.
STRELEC
26.09.05,11:46
Preplatenie nevyčerpanej dovolenky pri trvajúcom pracovnom pomere Zákonník práce neumožňuje. Preplatenie je možné iba pri ukončení pracovného pomeru.Ak by došlo k dohode zamestnanca a zamestnávateľa mimo rámec ZP a s dopadom na daňový základ zamestnávateľa. Druhá vec, že u zamestnávateľa nemusí byť takáto dohoda priechodná. Možnosť tu ale podľa mňa existuje. Záleží na konkrétnej situácii a možno aj ľuďoch.
STRELEC
26.09.05,12:00
Je to síce možné, ale v kontexte pôvodnej otázky takýto vývoj nepredpokladám. Ide o školstvo zápasiace s chronickými finančnými problémami. Okrem toho školstvo nepatrí medzi podnikateľské subjekty a malo by sa striktne riadiť zákonom o verejnej službe a Zákonníkom práce. Preto som si dovolil vysloviť svoj názor o nepreplácaní nevyčerpanej dovolenky. :DSamozrejme, že podľa ZP je to tak, ako uvádzaš a naprosto s tebou súhlasím. No napriek tomu som si dovolil (prepáč, aj ja užívam tento zvrat) spomenúť aj teoretickú možnosť inú. Niečo na spôsob "opatrenia na zamedzenie zbočnej tvrdosti zákona". :)