zeppka
08.02.10,14:52
Dobrý deň, prosím Vás, v ktorých zákonoch, vyhláškach je určená náplň práce pre školníčku MŠ, upratovačku a vedúcu ŠJ? Chcem vedieť to, čo musia vykonaváť bez ohľadu na rôzne zásahy - úpravy prac. náplne zo strany zriaďovateľa.
Lebo zriaďovatelia MŠ by mali najradšej všetky funkcie v 1 osobe aj to na polovičný úväzok, a priznám sa, už mi tieto pracovno-právne pomery medzi školami a obcami lezú poriadne na nervy.:mad:
Ďakujem všetkým za rady.
Sabadka
08.02.10,17:11
Dobrý deň, prosím Vás, v ktorých zákonoch, vyhláškach je určená náplň práce pre školníčku MŠ, upratovačku a vedúcu ŠJ? Chcem vedieť to, čo musia vykonaváť bez ohľadu na rôzne zásahy - úpravy prac. náplne zo strany zriaďovateľa.
Lebo zriaďovatelia MŠ by mali najradšej všetky funkcie v 1 osobe aj to na polovičný úväzok, a priznám sa, už mi tieto pracovno-právne pomery medzi školami a obcami lezú poriadne na nervy.:mad:
Ďakujem všetkým za rady.

Nájdeš to v katalógu pracovný činností 341/2004 Z. z. v 2. časti remeselné činnosti, nájdeš to rozdelené aj podľa odvetví, školstvo je pod číslom 17, ale aj v spoločných činnostiach to je hneď pod číslom 1 sú činnosti aplikovateľné na školstvo.
Marian386
31.05.12,04:28
Zdravim,tiez by som sa chcel informovat ohladom naplne prace upratovacky v materskej skolke.Manzelka tam zacala pracovat na polovicny uvazok ako upratovacka a poziadavky na nu ako upratovacku idu podla nas nad ramec toho co by mala robit upratovacka.Ak sa niekto ozvete co sa vyznate v tejto problematike popisem podrobnejsie o co sa jedna.Dakujem.