Petrik99991
08.02.10,19:45
Zdravim poradaci
Uz dlhsiu dobu uvazujem o recyklacii plastov resp. pet flias a polystyrenu a chcel by som sa opytat ze ci by sa dala zalozit na to prevadzka od ,, nuly" alebo sa to oplati len vtedy ked je sa zaklada uz velka linka s velkou kapacitou spracovania. Ti ktori maju s tym uz skusenosti alebo vedia cosi o zakladani takychto liniek tak by som poprosil o rady . :)
Kolenčík
08.02.10,18:55
No v tom prípade sa od nuly začať isto nedá ak to chceš robiť pre širšiu verejnosť, ak len pre seba, tak sa dá. Videl som kedysi v RECEPTÁRI, že sa z toho dajú robiť útepľovacie panely na obklady chalúp či chát. Bolo to zaujímavé a to sa dá robiť "na kolene"
Petrik99991
08.02.10,19:27
ono to vlastne som nemyslel doslova od nuly som sa zle vyjadril :D ci by stacil na zacartie prevadzky drvic plastov ktory by mal kapacitu drvenia do okolo 160 Kg za hodinu . Chcel som vediet ci by bolo realne zacat aj s takto malym drvicom plastov.
Petrik99991
16.02.10,16:17
respkt. oplatilo by sa zapodievat len s drtou plastov zalozit linku len na drtenie plastov a predavat tu drt napr. z PET-flias ... ? Ozaj neviete za kolko asi informativne vykupuju firmy ktore vyrabaju vyrobky z plastov drt alebo cele pet flase ? ... Dlhsiu dobu sa zapodievam z myslienkou zalozit prevadzku alebo ked nie prevadzku tak volaku mensiu linku na spracovanie plastov nakolko nasa priroda trpi a je dost znecistena a zatazena tymto odpadom:)
pavol54
16.02.10,16:26
existujúca kapacita prevyšuje možnosti prísunu suroviny a v súčasnosti asi aj odsunu drviny na ďalšie spracovanie.
Petrik99991
13.03.10,22:06
Aj napriek tomu prosim vas nevedeli by ste mi poradit firmy ktore vykupuju pet drt ktora je aj v neopranom stave ? dakujem
Petrik99991
21.03.10,11:34
.