bobino38
09.02.10,06:15
Dobrý deň poraďáci...mám problém s windows 7...po spustení PC mi nabehne celý systém, ikonky na ploche , aj programy po spustení a v tom momente mi systém zamrzne, nedá sa ovládať ani myškou ani klavesnicou, po reštarte a nabehnutí v núdzovom režime všetko ide...neviete čo by s tým mohlo byť?
sthruska
09.02.10,06:21
Skontroluj si čo sa Ti spúšťa pri zavádzaní OS. Start -> Pri spustení
Potom prídu na rad ovládače.
bobino38
09.02.10,09:55
...asi si moju otazku zle prečítal, po spustení Windows mi to hneď celé zamrzne...nemám ako skontrolovať spustené procesy...a v núdzovom režime sa ti spúšťaju len tie základné.
sthruska
09.02.10,11:35
Nie, nečítal som zle. Kontrolu toho čo sa Ti spúšťa pri zavádzaní OS. Start -> Pri spustení si môžeš urobiť aj v núdzovom režime.
Podľa mňa to vyzerá najskôr na niektorý ovládač. Skontroluj si, či sú všetky zariadenia nainštalované korektne.
salvosko
09.02.10,11:38
Ja by som v SafeMod odistalovat take tie ovladace akoze co netreba, zvukovka, siet a podobne a skusal potom ze ktory to robi a potom ho nainstalovat.
Vlado40
09.02.10,13:06
Niekedy je na vine zlá inštalácia antivirového programu.Skús odinštalovať antivírový program.
Taci
10.02.10,14:02
Akú verziu win 7 máš?
Môžeš dať aj parametre notebooku, resp. PC?
TomasHC
10.02.10,14:17
V Safe Mode treba pozriet Event log a budes mudrejsi (mozno) :)
bobino38
11.02.10,05:09
...ja to preinštaloval a zatial ide všetko v pohode...W7 má rýchlu inštaláciu, behom 20 minut bol systém v pohode nahodený.
TomasHC
11.02.10,05:56
...ja to preinštaloval a zatial ide všetko v pohode...W7 má rýchlu inštaláciu, behom 20 minut bol systém v pohode nahodený.

Tak to Ti gratulujem. My, co na PC aj pracujeme to nemame take jednoduche. Sice sa snazim pouzivat "standalone" verzie programov, ale uz len taky Apache a mysql s konfiguraciou nejaky cas zaberu... Pokial som nevycerpal vsetky moznosti obnovy (a ze ich teda je!), nerobim reinstall.