Paťa1
26.09.05,14:15
Dobrý deň,

potrebovala by som poradiť. Keď mám zamestnanca na dohodu o vyk. práce a dohodu o brig. práci študentov ako im vyčíslujem na výplatnej páske sviatky a ako ich platím, ked vo sviatok nepracujú. Napríklad zamestnanec na DVP odpracoval celý mesiac 8/2008 / 20hod/5dní/ a má dohodnutú mzdu 1800,-. Jeho hrubá mzda bude tých 1800,- alebo o ten sviatok menej a má ho mať zobrazený na výplatnej páske.
Keď zamestnanec uzatvorený PP je odmeňovaný mesačnou mzdou napr. 7000,- Ja mu vyčíslim sviatok ale má ho zahrnutý v hrubej mzde 7000,- alebo ho má zaplatený osobitne priemerkou?
Andrea2304
26.09.05,12:53
Pri hlavnom prac. pomere , ak je mesačná mzda, je sviatok preplácaný ako pomerná časť základnej mzdy.
Pri DOVP mu preplácaš len tých 20 odpracovaných hodín a vo výpl. páske nebude mať uvedené "hrubá mzda" ale DOVP.
Hronská Iveta
26.09.05,13:00
Dobrý deň,

potrebovala by som poradiť. Keď mám zamestnanca na dohodu o vyk. práce a dohodu o brig. práci študentov ako im vyčíslujem na výplatnej páske sviatky a ako ich platím, ked vo sviatok nepracujú. Napríklad zamestnanec na DVP odpracoval celý mesiac 8/2008 / 20hod/5dní/ a má dohodnutú mzdu 1800,-. Jeho hrubá mzda bude tých 1800,- alebo o ten sviatok menej a má ho mať zobrazený na výplatnej páske.
Keď zamestnanec uzatvorený PP je odmeňovaný mesačnou mzdou napr. 7000,- Ja mu vyčíslim sviatok ale má ho zahrnutý v hrubej mzde 7000,- alebo ho má zaplatený osobitne priemerkou?Pozrite bližšie §122 ZP:



(3) Zamestnancovi, ktorý nepracoval preto, že sviatok pripadol na jeho obvyklý pracovný deň, patrí náhrada mzdy v sume jeho priemerného zárobku, ak mu mzda ušla pre sviatok. U zamestnanca, ktorý je odmeňovaný mesačnou mzdou, sa sviatok, ktorý pripadne na jeho obvyklý pracovný deň, považuje za odpracovaný deň, za ktorý mu patrí mzda. Tomuto zamestnancovi náhrada mzdy za sviatok nepatrí. V kolektívnej zmluve alebo v pracovnej zmluve možno dohodnúť, že aj u zamestnanca, ktorý je odmeňovaný mesačnou mzdou, sa bude postupovať podľa prvej vety.




- ak má zmluvne dojednanú mesačnú mzdu a nemá tam dojednané preplácanie náhrady za sviatok priemerkou (alebo ak preplácanie sviatku nemáte ošetrené v kolektívnej zmluve, že aj u mesačne odmeňovaného bude sviatok preplatený priemerkou), tak takýto zamestnanec má sviatok zaplatený jeho mesačnou mzdou (teda tak, ako keby aj v tento deň pracoval a tento deň sa aj bude považovať za odpracovaný, nebude osobitne uvedený)


- ak má zmluvne dojednanú hodinovú mzdu, sviatok bude mať zaplatený priemerkou na dovolenku. Tento deň sa nebude považovať ani za odpracovaný a bude osobitne vyčíslený, dostane za tento deň náhradu za sviatok.



- ešte dopĺňam, lebo som si nevšimla, že otázka bola aj k DoVP: dohodár má dojednané, že za nejaký čas vykoná nejakú prácu, za ktorú dostane nejakú odmenu. Sviatok Vás v tomto prípade vôbec nezaujíma.
DanielaSL
26.09.05,13:32
No ja by som to povedala takto po lopate , že kým zamestnanec na pracovnú zmluvu má mzdu , tak dohodár pracuje za odmenu a keďže tu sa nemusí dodržať ani minimálna mzda , tak si myslím , že ani sviatok , ktorý neodpracuje sa mu neprepláca.

To je môj názor, opravte ma ak sa mýlim.
ondrejvla
26.09.05,14:25
Keď uzatváraš s dohodárom DoVP, tam mu nedávaš mesačnú mzdu, ale odmenu za vykonanú prácu. Mal by ti to aj soft takto počítať a nie ponúkať mzdu za sviatok. Tá dohodárovi nepatrí, patrí len na pracovnú zmluvu.
liba2
26.09.05,15:43
No ja by som to povedala takto po lopate , že kým zamestnanec na pracovnú zmluvu má mzdu , tak dohodár pracuje za odmenu a keďže tu sa nemusí dodržať ani minimálna mzda , tak si myslím , že ani sviatok , ktorý neodpracuje sa mu neprepláca.
To je môj názor, opravte ma ak sa mýlim.Považujem toto za správny názor, stotožňujem sa.