skalicanka
09.02.10,10:37
chcela by som vyuzit moznost dotacie od uradu prace a odkupit zabehnute bistro s bagetarnou,len by som potrebovala pomoct s vypracovanim podnikatelskeho zameru a zistit info.o tom keby som chcela zamestnat 1-2 osoby z uradu prace,ci stat prispieva aj na toto a v akej vyske.dakujem...
Dantess
09.02.10,09:45
chcela by som vyuzit moznost dotacie od uradu prace a odkupit zabehnute bistro s bagetarnou,len by som potrebovala pomoct s vypracovanim podnikatelskeho zameru a zistit info.o tom keby som chcela zamestnat 1-2 osoby z uradu prace,ci stat prispieva aj na toto a v akej vyske.dakujem...
Je tu o tom popísané veľa.

3 mesiace na UP
Spravit PP a obhajit ho
Spravit test
A tusim nanovo aj chodit na kurz podnikatelov

PP vieš nájsť aj tu na porade ak pohladas, alebo na google na 100%.

Okrem toho, ale neviem či ti staci 3000eur na odkupenie bageterie a bistra. Musíš mať aj vlastné zdroje a tu požicku od UP uviesť radšej na odvody...
profesional
02.03.10,20:40
Heh, tak ak ti niekto da bagetaren a bistro za 3000 eur, bud je to v meste kde to asi velmi nejde, alebo potom je to cisty blazon. Nestratila sa ti niekde jedna nula? Ak to nekupis, daj mi vediet, ja sa na to pozriem.
Laco-monter
02.03.10,20:43
Keď budeš prechádzať cez Mýtnu , tak tam je taká bagetáreň , opýtaj sa .
profesional
02.03.10,20:52
Aj ked som bratislavcan, zajtra mam tade cestu. Tak tam skocim a opytam sa.
Laco-monter
02.03.10,20:54
Aj ked som bratislavcan, zajtra mam tade cestu. Tak tam skocim a opytam sa.

Ale veľa si od toho nesľubuj .
profesional
02.03.10,22:03
Kde presne to tam je? Nech sa nemusim pytat miestnych. Preco si nemam od toho vela slubovat? Uz si s nimi dohodnuty? Ja si nikdy nic od podnikania neslubujem. Ja si z podnikania slubujem iba prachy.