Jana1303
09.02.10,12:11
Pekný deň.
Dnes som robila výplaty za 01/2010, vyhodila som v nastaveniach duálne zobrazenie, urobila výplaty a vytlačila. A tu je problém, vo výplatnej páske sa uvádza čistá mzda v SKK, na podpisovej listine v € pritom sa jedná o rovnakú sumu ale v iných menách. Má niekto podobný problém? Mám nainštalovanú najnovšiu verziu. :(
Jana1303
10.02.10,08:11
Posúvam
Lucinka23
04.08.10,16:45
Ahoj, dnes som robila výplaty a zrazu pri tlači výkazov mi vyšiel výkaz pre ZP Apollo, pričom v hromadnom príkaze mi uviedlo správne údaje účtu a tiež názov poisťovne ako Dôvera.

Má ešte niekto rovnaký problém?

Všade pri zamestnancoch mám nastavenú zdravotnú poisťovňu dôvera.

Ďakujem
Melnick
04.08.10,17:15
Ahoj, dnes som robila výplaty a zrazu pri tlači výkazov mi vyšiel výkaz pre ZP Apollo, pričom v hromadnom príkaze mi uviedlo správne údaje účtu a tiež názov poisťovne ako Dôvera.

Má ešte niekto rovnaký problém?

Všade pri zamestnancoch mám nastavenú zdravotnú poisťovňu dôvera.

Ďakujem
Mám tiež poistencov ZP Apollo - teraz Dôvera . V pohode mi vytlačí výkaz do Dôvery, ale skúšala som kvoli Tebe meniť poisťovne a ak som nestornovala mzdu a menila poisťovňu , tak mi naozaj vyšiel výkaz pre Apollo. Takže stornuj mzdu, ukonči mzdový program. Znova zapni firmu, kde chceš spracovať mzdu, uprav opäť poisťovňu zamestnanca a spracuj mzdu. Mala by si mať dobrý výkaz.:)
Lucinka23
15.09.10,09:09
Ahojte, prosím poraďte mi. Neviem ako ďalej.

Mám zamestnankyňu ktorá bola PN od 21.9.2009 - 20.7.2010.
Teraz pri spätnej kontrole som zistila, že keď mi robilo mesačne oznámenie zamestnávateľa o poistencoch pri zmene platiteľ poistného tak mi miesto kódu 1O dávalo kód 2. Urobilo mi to vo februári, apríli, máji a v júli, kedy mi ju odhlásilo úplne. Neviem ako to opraviť.
Keď som volala do poisťovne tak tam mi povedali, že mám dať opravné, urobiť opravu cez X a dať správne údaje.
Podotýkam robím to elektronicky. Neviem či mi to zase program spraví správne.

Neviem kde som mohla urobiť chybu.

Ďakujem