Luci12
09.02.10,14:55
Dobrý deň prajem, nevedel by mi, prosím, niekto poradiť, môžem zamestnancovi zaslať v jednej doručenke do vlastných rúk naraz dva dokumenty (aj výzvu na dostavenie sa do práce aj napomenutie za porušenie pracovnej disciplíny). Vopred ďakujem. Apropó, ak máte niekto skúsenosť s kvalitným a certifikovaným detektorom na alkohol, ktorého výsledky by mali právny úspech, budem tiež rada ak mi poradíte. Ďakujem. Lucia:)
mysimis
09.02.10,13:57
Určite by som to dala do dvoch obálok a tak zaslala poštou.
terezamaria
11.02.10,18:05
Dobrý deň prajem, nevedel by mi, prosím, niekto poradiť, môžem zamestnancovi zaslať v jednej doručenke do vlastných rúk naraz dva dokumenty (aj výzvu na dostavenie sa do práce aj napomenutie za porušenie pracovnej disciplíny). Vopred ďakujem. Apropó, ak máte niekto skúsenosť s kvalitným a certifikovaným detektorom na alkohol, ktorého výsledky by mali právny úspech, budem tiež rada ak mi poradíte. Ďakujem. Lucia:)

Každý okruh pracovného riešenia konkrétneho problému by som robila osobitne, teda zvlášť výzvu na dostavenie sa do práce i zvlášť napomenutie za porušenie pracovnej disciplíny.

Certifikovaný detektor si nájdeš na Google, ale pri konkrétnom zisťovaní požitia alkoholu potrebuješ mať dvoch svedkov. Teda mali by chodiť skupinky 3 ľudí. I pri prípadnom súdnom riešení požitia alkoholu a následnom okamžitom skončení pracovného pomeru / ktorý na súd môže podať bývalý zamestnanec/ je to potom v absolútnom poriadku.