djpiecka1
09.02.10,16:48
Zdaravim.Moja stara mama je urcity cas(cca.1rok) v nemenovanom domove soc.sluzieb na strednom slovensku.Je asi po 3porazkach a vcera vecer ju davala sestricka s postele na vozik a v zapeti jej spadla na zem a zlomila si nohu,ktoru ma zhodou okolnosti nehybnu po porazke.Viem aky problem preniest ju z vozika na postel alebo opacne mame mi ked je na sviatky u nas doma,no a hrdinske sestricka ju dvyha sama.Uz nas to nastvalo pretoze stale vznikne neaky problem ktory samozrejme zapricinia svojou nepozornostou a mozno aj nedbanlivostou sestricky.Moja otazka znie,komu sa treba ist stazovat(resp.kde) ked je domov soc.sluzieb statny ako ten v ktorom lezi starka.Lebo sa mi tak zda ze keby sme sli za riaditelkou tak je to zbytocne,lebo asi s tym nic nedosiahneme.Tak teda ku komu ist podat staznost?Dakujem za odpoved
bibus
11.02.10,08:30
Ak máš vedomosť, že personál DSS sa nestará o svojich klientov tak, ako by sa mal, treba to riešiť najprv s vedením DSS, ak to nepomôže treba sa obrátiť na zriaďovateľa, buď na obec alebo VÚC.