nellika
09.02.10,17:59
Mate niekto skusenosti s posielanim balikov do CR, ako sa to da najlacnejsie vyriesit? Slov. posta ma tak horibilne vysoke postovne do CR, ze sa mojim klientom neoplati objednavat odo mna z SR
Velmi vela ludi sa vsak na moj tovar dopytuje prave z Ciech, tak ako to vyriesit. Je este nejaka ina moznost, alebo predsa len SP je najlacnejsia? Dakujem.

Zabudla som pridat,ze nebyvam blizko hranic, ze by som si baliky zobrala rovno do CR ako to robi mnoho ludi.
matus-x1
09.02.10,18:19
O aký tovar sa jedná?
Zoltán Kovács
09.02.10,18:26
A aké má ceny zásielková služba? Mám na mysli UPS a podobne...
padro
09.02.10,19:03
ja som dnes posielal prvy krat cez TEN expres do CR, vychadzaju mi najlacnejsi, v najblizsich dnoch ma prist ku mne aj manazer odtial tak budem vediet o cenach viac,... lacnejsie ako posta to mozno nepojde, ale zase kurierom je to ovela pohodlnejsie aj ked to bude o malo drahsie.
nellika
10.02.10,12:13
No jedna sa o drevene vyrobky, dekoracie pre deti a dospelych, material na dekorovanie a pod....Najcastejsie sa objednavky pohybuju vo vyske do 30€, a naozaj naj naj najcastejsie su v hodnote do 20€.Tak neviem co vymysliet, lebo posta ma uz naozaj hneva svojimi sluzbami, pytaju strasne vela, ale kvalita sluzieb klesa, a doba dodania u balikov je hrozna - niekedy sa mi balik tula aj tyzden.
Ja som sa tiez kontakotvala s DPD, ale oni maju urcene aky pocet balikov musi zakzanik odoslat , aby mu poskytli zlavu, som mu povedala kolko to je a spravili mi cenu, no naozaj mi pustili len centy, nic moc, cakala som vacsie zlavy.
Padro mohol by si dat vediet potom, ako to je s tenexpres, aby som vedela. Dakujem
nellika
10.02.10,12:20
ja som dnes posielal prvy krat cez TEN expres do CR, vychadzaju mi najlacnejsi, v najblizsich dnoch ma prist ku mne aj manazer odtial tak budem vediet o cenach viac,... lacnejsie ako posta to mozno nepojde, ale zase kurierom je to ovela pohodlnejsie aj ked to bude o malo drahsie.

Ahoj, no pozrela som ten cennik, len vnutrostatne ceny a zda sa mi ze dpd je lacnejsi, aspon na ten najlacnejsi produkt ked si vezmem, este pozriem tie zahranicne.:(
nellika
10.02.10,12:27
mas pravdu v meszistatnej preprave je tenexpress lacnejsi, ale doma dpd

Teraz pozeram, ze mi vypracovali cenu 3,90 do 3kg bez DPH. lacnejsie o 40centov ako normalne. Som cakala trosinka viac, aspon to euro.
Filip Glasa
10.02.10,12:38
matus-x1
10.02.10,12:50
S tou ,,cezhraničnou" to nie je zlý nápad. Ja bývam na hranici a mám to pár metrov k českej pošte.

Ale asi využijem nejakú kuriérsku spoločnosť ktorá pristúpi vždy na vnútroštátne rozosielanie.
nellika
10.02.10,14:40
skús využiť Moravákov na cezhraničnú prepravu:
http://webtrh.cz/75692-nabidka-vsechny-eshopy-rozsireni-prodeje-slovensko?&highlight=z%C3%A1silky+na+slovensko


Jeej, no presne nieco taketo somhladala a som naramne rada, ze uz o tom viem, je to fantasticke, dakujem, konecne mozem rozsirit svoj obchodik aj do ciech, dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeem. Nelly
lpopi
14.02.10,08:50
božé ...