akire22
09.02.10,20:36
Dobrý večer, môžete mi poradiť? Je MOV -1.st. VŠ (bakalár) s 22 ročnou pedagogickou praxou kvalifikovaná ako vychovávateľka v ŠKD?
A do akého kariérového stupňa a platovej triedy by mala byť zaradená?
Ďakujem.
pe.pe
09.02.10,19:43
Dobrý večer, môžete mi poradiť? Je MOV -1.st. VŠ (bakalár) s 22 ročnou pedagogickou praxou kvalifikovaná ako vychovávateľka v ŠKD?
A do akého kariérového stupňa a platovej triedy by mala byť zaradená?
Ďakujem.

Ahoj,
nie, nie je kvalifikovaná. Viď priložený súbor, str. 23. Mala by byť zaradená do kar. stupňa "nekvalifikovaný" a pl. trieda 8.
Sabadka
10.02.10,08:28
Ahoj,
nie, nie je kvalifikovaná. Viď priložený súbor, str. 23. Mala by byť zaradená do kar. stupňa "nekvalifikovaný" a pl. trieda 8.


Súhlasím s pe.pe už len na doplnenie.
Pri zaraďovaní do platových tried a kariérového stupňa od 1.11.2009 vôbec nie je smerodatná prax, ale to či zamestnanec spĺňa alebo nespĺňa kvalifikačné požiadavky pre výkon svojej činnosti.
akire22
10.02.10,11:59
Ďakujem, mám ešte jednu otázku. MOV je učiteľstvo profesijných predmetov?
Sabadka
10.02.10,12:06
Ďakujem, mám ešte jednu otázku. MOV je učiteľstvo profesijných predmetov?

MOV je Majster odborného výcviku a nájdeš jeho kvalifikačné požiadavky sú rozpísané vo vyhláške, ktorú sem prilepil pe.pe je to článok XI. Majster odborného výcviku.
akire22
10.02.10,12:57
Ďakujem Sabadka, len som si myslela, že patrí k učiteľom profesijných predmetov. Tak ako napr. učiteľ biológie a geografie je učiteľ všeobecnovzdelávacích predmetov.