klaun
10.02.10,09:25
Sme tvorcami spoločenských hier a radi by sme oslovili obchodné reťazce a veľké firmy oľadom spolupráce s nimi. Nemám na mysli predaj našich už existujúcich hier, ale o vytvorenie novej hry, exkluzívne len pre jednotlivé firmy. Máme tím autorov a vývojárov spoločenských hier a mohli by sme im ponúknuť jedinečný a len pre nich excluzívne vyrobenú hru, buď na propagáciu (ak je to firma) alebo na predaj (ak je to reťazec).

Poraďte mi prosím vás, ako sa dostať ku kompetentnému človeku, ktorý by vedel takéto niečo riešiť. Ak s tým máte skúsenosti, dajte mi prosím vedieť.

Ďakujem za každú odpoveď
klaun
10.02.10,10:09
asi som sa nevyjadrila dosť jasne

nepotrebujem konkrétne čísla, ale radu ako sa takéto záležitosti zvládajú.
ak má s tým niekto skúsenosti, ako to riešil.
buchač
10.02.10,18:28
Sme tvorcami spoločenských hier a radi by sme oslovili obchodné reťazce a veľké firmy oľadom spolupráce s nimi. Nemám na mysli predaj našich už existujúcich hier, ale o vytvorenie novej hry, exkluzívne len pre jednotlivé firmy. Máme tím autorov a vývojárov spoločenských hier a mohli by sme im ponúknuť jedinečný a len pre nich excluzívne vyrobenú hru, buď na propagáciu (ak je to firma) alebo na predaj (ak je to reťazec).

Poraďte mi prosím vás, ako sa dostať ku kompetentnému človeku, ktorý by vedel takéto niečo riešiť. Ak s tým máte skúsenosti, dajte mi prosím vedieť.

Ďakujem za každú odpoveď

Kontaktov je habadej ....niečo Ti dodám , nie je problém ... aj mená , aj čísla telefónov , aj špz , aj číslo kancelárií ....
Ale ja neberiem všimné , ja beriem presenty.....;):rolleyes::cool:


klaun
Re: obchodné reťazce a veľké firmy
asi som sa nevyjadrila dosť jasne

nepotrebujem konkrétne čísla, ale radu ako sa takéto záležitosti zvládajú. ak má s tým niekto skúsenosti, ako to riešil.
No ako ?
Ako na Slovensku predsa , na takéto veci potrebuješ tri veci , ako na vojnu ..

Peniaze , penize a peneži ....

http://www.youtube.com/watch?v=CihI2FvuYXs
profesional
02.03.10,09:34
Cela otazka je postavena zle. Velke obchodne retazce zasadne nemaju o nieco take zaujem. Oni ti prenajmu regal u nich - za nechoraznu sumu, dalej si od teba vypytaju poplatok za to ze vobec s tebou uzavru zmluvu, samozrejme budes musiet platiti provizie zo vsetkeho co oni z tvojho regalu pod svojim menom predaju a tiez budes platiti za udrzbu regalu, dokladanie, ucast na letakovych akciach a pod.

Pochop, velke retazce nemaju zaujem o vyvijanie vlastnych produktov. Nanajvis tak vezmu nejaky existujuci produtk ktory sa nepredava dostatocne dobre pod inou znackou a v ramci co-brandu to predavaju pod svojou znackou. Ale musi ist o rychloobratkovy produkt uz overeny casom. Nikdy nic nove, Takze zabudni na celu tuto tvoju myslienku.