vedec
10.02.10,11:44
Ahojte poradaci kolko by podla vas stal tovar do vecierky??Len TOVAR!!! Vecierka by bola mala predajna v strede mesta. otvorena od 20 do 2 rana.
Najviac by mi pomohli nazory tych ktory maju nieco podobne alebo uz vlastnia nejaku predajnu s alkoholom.

Dakujem.
vedec
12.02.10,09:01
Ale no ludia nikto sa tu nenajde ktory by mi poradil. Uvazoval som dat do toho 2000 €. Myslite si ze je to dostatocne alebo este by som mal pridat.
kaco11
12.02.10,10:22
zalezi od velkosti mesta od toho kolko podnikov je okolo kolko ludi beha po meste a pod. a od sortimentu.
vedec
12.02.10,11:37
No velke mesto na Vychode krajiny...a tovar od cigariet az po alkohol, min vody a ja neviem co..preto by som chcel vediet nazor skuseneho...co sa mi oplati a tak...a ci ta ciastka 2000 € je mala alebo dostatocna..ale tu ciastku myslim len a len tovar...
kaco11
12.02.10,12:06
skúsená možno nie som, ale môj názor je taký, že investuješ teraz 2000 Eur do tovaru. Nakúpiš všetko mozné a uvidíš čo a ako rýchlo ti, ktorý tovar pôjde. Ak to investuješ viacej tak potom ti to tam môže stát stráááásne dlho, pretože si sa prerátal. Musíš v prvom rade zistiť čo presne ľudia budú kupovať. Je zbytočné nakúpiť 50 kartonov čohosi, ked to nepojde. Ale to je len názor neskúseného:)
miska31
02.01.12,11:52
Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať. Známa si otvorila večierku s pár druhmi potravín. Môže predávať aj tovar kúpený v tescu, kauflande a pod (na obale vzadu je totiž napísané: vyrobené pre tesco)? Alebo, ktorý tovar vyslovene nemôže predávať? Ďakujem za odpoveď.
blavaciko
02.01.12,14:24
predavat ho moze takisto ako predava napriklad Rajo...
otazka je ci to budu ludia kupovat...
terezamaria
02.01.12,15:40
Podstata "Večierky" sú cigarety, nejaká kofola, coca-cola, tonik, zo 2 druhy minerálky, pivo, chlieb, rôzne druhy paštét, čokolády, cukrovinky, konzervy s mäsom, zeleninou, nejaké víno a tvrdý alkohol.

Volila by som nákup tovaru najprv za menej euráčov a podľa dopytu by som ho postupne dopĺňala.