Luky89
10.02.10,16:55
Neviete mi niekto poradiť kde by som mohol zohnať lešenárske spojky (žaby v Košiciach).
Laco-monter
10.02.10,16:10
Teraz fičí LAYHERR

žiadné "žaby a spojky".
Luky89
11.02.10,07:26
No ale ja mám doma ešte klasiku rúry a chcel by som k ním dokúpiť. A k tomu okolo môjho domu je problém stavať všeliake taketo systémy a pre mňa by to bola zbytočnosť potom ich treba kotviť do steny (pokiaľ viem) a klasické rúrkove stačí len oprieť o stenu a upevniť rúrou z druhej strany.:)
Laco-monter
11.02.10,10:26
No ale ja mám doma ešte klasiku rúry a chcel by som k ním dokúpiť. A k tomu okolo môjho domu je problém stavať všeliake taketo systémy a pre mňa by to bola zbytočnosť potom ich treba kotviť do steny (pokiaľ viem) a klasické rúrkove stačí len oprieť o stenu a upevniť rúrou z druhej strany.:)
Čo ja viem,tak starým typom lešenia sa vo veĺkom zaoberá firma HOLUBEK
/podľa jej majiteľa/
Táto firma má v objekte Slovnaftu vo Vlčom Hrdle uskladnených niekoľko kamiónov týchto rúr,podlažok a milion žabiek a spojok.
Každý deň postavia a rozoberú niekoľko lešení popod potrubné mosty,ktoré je treba opravovať.
Nakontaktuj sa na nich p. HOLUBEK pochadza z Terchovej.Možno Ti aj poradia kde sa tieto "žabky" vyrábajú.
Luky89
11.02.10,11:05
Diki vieš ja už mám 2 kontakty ale tích nikdy nieje dosť jedna firma je Leško s.r.o. a druhá Hudak s.r.o (Vranov nad Topľou) ale hľadal som niečo bližšie mňa lebo nechcem doplácať na dopravu a pri takých veciach uprednostňujem osobný kontakt s rúrami nieje problém (Feronu mám doslova za záhradou) len tie žaby