Krajčovičová
10.02.10,18:42
Otázka pre Pohodárov :
skúšali ste urobiť ročné zúčtovanie preddavkov na daň za rok 2009
Jasom skúsila a dala som si vytlačiť ročné zúčtovanie a na veľké prekvapenie som zistila, že sumy majú byť v SK, a nedoplatok a preplatok nadani sa automaticky prepočíta na EUR. Len neviem ako mám vložíť
v SK do tlačiva úhrn zaúčtovaných a vyplatených príjmov , keď sú mzdy vypočítane v roku 2009 v EUR, tak isto aj poistné atď.

Pracovníci mi doniesli potvrdenia vystavené v iných účto. programoch a tam je všetko v EURách
.
To máme všetko prepočítavť na SK , a ako to vyplniť
Mária
Zdenka 0705
10.02.10,20:56
Otázka pre Pohodárov :
skúšali ste urobiť ročné zúčtovanie preddavkov na daň za rok 2009
Jasom skúsila a dala som si vytlačiť ročné zúčtovanie a na veľké prekvapenie som zistila, že sumy majú byť v SK, a nedoplatok a preplatok nadani sa automaticky prepočíta na EUR. Len neviem ako mám vložíť
v SK do tlačiva úhrn zaúčtovaných a vyplatených príjmov , keď sú mzdy vypočítane v roku 2009 v EUR, tak isto aj poistné atď.

Pracovníci mi doniesli potvrdenia vystavené v iných účto. programoch a tam je všetko v EURách
.
To máme všetko prepočítavť na SK , a ako to vyplniť
Mária
Asi si si nevšimla, že Pohoda má zatiaľ tlačivo na Ročné zúčtovanie dane bez zamestnaneckej prémie :(, takže neaktuálne :mad:....pre nich je asi ešte príliš zavčasu :cool:
Krajčovičová
11.02.10,05:37
Máš pravdu nevšimla som si to.
Mám pracovníka, ktorý požiadal o ročné zúčtovanie, ale končí pracovný
pomer 31.1.2010. Preto som skúšala robiť zúčtovanie preddavkov.
Mária