LuciinkAA
10.02.10,22:30
CHcem potešiť svojho chalana a urobiť mu vlastnoručný fotoalbum.
Mám všetko potrebné k tomu, už mi len chýba fotoalbum.
Neviem presne, kde sa dá taký album kúpiť. Nemyslím tým priamo album na fotky, ja hľadám taký papierový, kde človek nalepí jednu alebo dve fotky, napíše tam nejaké texty, niečo vlastné nakreslí. Musí byť papierový. Dá sa to niekde kúpiť?
Prosím, odporučte mi aj nejaké internetové stránky, ja som hľadala no neúspešne
vopred vdaka:)
MiroM4
10.02.10,23:08
najlepsie je ist do nejakeho profesionalneho fotoobchodu. nepises odkial si, v Bratislave ma dobry vyber napriklad fujifoto v Carefoure v Petrzalke.
val007
11.02.10,11:23
Neviem presne aký album myslíš, ale my také podobné kupujeme v Tescu. Sú to len listy papiera a medzi nimi taký priesvytný list, ktorý akože oddeľuje strany aby sa nelepili fotky o seba. Tam lepíme dcérke fotky a pod to píšeme, čo tam na fotke je. Dostať k tomu v tescu aj také rožky samolepiace, a tak fotky môžu byť roznych rozmerov.
58vlasta
12.02.10,19:50
Na https://asp.photoprintit.de/microsite/6009/fotobook_details.v3.php si môžeš stiahnuť softweér, na ktorom vytvoríš fotoalbum. Nakreslíš do neho, a napíšeš, čo uznáš za vhodné, objednáš a v dm paradis Ti vytvoria taký album. Pravda, za určitú cenu. Videla som to ako darček - knihu - na zlatú svadbu. Všetci boli prekvapení, veľmi milo. :-)
58vlasta
12.02.10,19:55
Tiež sme dostali dostali nástenné kalendáre na vianoce, s fotkami - ja konkrétne môjho nádherného vnúčika. Každý mesiac sa bude ináč dívať na mňa z kalendára...Je to super. A nádherné prekvapenie...
Designinka
12.02.10,22:55
skusila si predajne typu "MADAL BAL" alebo ethnoshopy?? mam pocit ze viem co myslis :)
ascari
16.02.10,10:38
Ja si robievam fotoknihy v Happyfoto.sk alebo aj v Fotolab.sk . Ceny sú na naše pomery dosť drahé ale väčšinou dva krát do roka robia akcie na 50% zľavu. Vtedy je to porovnateľné s cenou keby si tie totky dala vyvolať a kúpila klasický fotoalbum kam ich založíš. Stiahneš si z ich stránky softvér a tam si sama knihu vytvoríš. Je tam veľa možností rozmiestnenia fotiek, efektov atd., ja napr. často dávam jednu fotku na celú A4stranu, kebyže vyvolávaš takú veľkú fotku klasicky tak by ťa vyšla draho. V happyfote poslú knihu poštou a vo fotolabe si ju vyzdvihnem na predajni.


edit: ...a samozrejme si tam vieš písať čo chceš a koľko chceš.