soffias
11.02.10,10:05
Dobrý deň,
rada by som sa spýtala, som zamestnanec, v náplni práce mám podľa pracovnej zmluvy bežné administratívne činnosti v kancelárii. Zamestnávateľ mi chce rozšíriť pracovnú náplň o obchodné zastupovanie - navštevovanie klientov za účelom ponuky nášho tovaru, avšak bez nároku na zvýšenie platu, príp. akúkoľvek inú odmenu. S týmto nesúhlasím a preto ma zaujíma, či je možné, aby mi dal zamestnávateľ výpoveď, príp. iný postih ak to odmietnem vykonávať bez zvýšenia platu. Ďakujem Vám za odpoveď.
Nutricia
11.02.10,09:37
Dobrý deň,
rada by som sa spýtala, som zamestnanec, v náplni práce mám podľa pracovnej zmluvy bežné administratívne činnosti v kancelárii. Zamestnávateľ mi chce rozšíriť pracovnú náplň o obchodné zastupovanie - navštevovanie klientov za účelom ponuky nášho tovaru, avšak bez nároku na zvýšenie platu, príp. akúkoľvek inú odmenu. S týmto nesúhlasím a preto ma zaujíma, či je možné, aby mi dal zamestnávateľ výpoveď, príp. iný postih ak to odmietnem vykonávať bez zvýšenia platu. Ďakujem Vám za odpoveď.

§ 119a
Mzda za rovnakú prácu a za prácu rovnakej hodnoty


(1) Mzdové podmienky musia byť dohodnuté bez akejkoľvek diskriminácie podľa pohlavia. Ustanovenie prvej vety sa vzťahuje na každé plnenie za prácu ako aj na plnenia, ktoré sa vyplácajú alebo sa budú vyplácať v súvislosti so zamestnaním podľa iných ustanovení tohto zákona alebo podľa osobitných predpisov.

(2) Ženy a muži majú právo na rovnakú mzdu za rovnakú prácu alebo za prácu rovnakej hodnoty. Za rovnakú prácu alebo prácu rovnakej hodnoty sa považuje práca rovnakej alebo porovnateľnej zložitosti, zodpovednosti a namáhavosti, ktorá je vykonávaná v rovnakých alebo porovnateľných pracovných podmienkach a pri dosahovaní rovnakej alebo porovnateľnej výkonnosti a výsledkov práce v pracovnom pomere u toho istého zamestnávateľa.

(3) Ak zamestnávateľ uplatňuje systém hodnotenia pracovných miest, hodnotenie musí vychádzať z rovnakých kritérií pre mužov a ženy bez akejkoľvek diskriminácie podľa pohlavia. Pri posudzovaní hodnoty práce ženy a muža môže zamestnávateľ okrem kritérií uvedených v odseku 2 uplatniť ďalšie objektívne merateľné kritériá, ktoré sa dajú uplatniť na všetkých zamestnancov bez rozdielu pohlavia.

(4) Odseky 1 až 3 sa vzťahujú aj na zamestnancov rovnakého pohlavia, ak vykonávajú rovnakú prácu alebo prácu rovnakej hodnoty.
skús si pomôcť týmto § zo zákonníka práce.ak má aj iných obch.zástupcov mala by si mat porovnatelný plat.
soffias
11.02.10,10:51
Ďakujem Vam za odpoveď, problém je však, že sme menšia spoločnosť a nemáme obdobnú pozíciu. Jedná sa o rozšírenie portfólia a teda novovzniknutú činnosť, čiže nie je s kým porovnávať...
Ja odmietam vykonávať túto prácu, nie preto, že by som nechcela, ale kvôli tomu, že sa mi to zdá dosť drzé takto mi pridávať prácu a nedávať nič navyše. Takto by som mohla o chvíľu umývať napr. schody, alebo wc - a jediným efektom by bolo, že ja by som vykonávala funkciu napr. ďalších 2 ľudí a zamestnávateľ by na mne ušetril...
Nutricia
11.02.10,10:57
zamestnávatel je povinný ti pridelovat prácu podla pracovnej zmluvy,ak chce zmenit pracovnú pozíciu mal by ti spravit dodatok k pracovnej zmluve §54.
Za to že odmietneš vykonávat prácu ktorá nie je tvojou náplnou ti nemôže dat zamestnávatel výpoved, taký dôvod v zákonníku práce nie je.
Iné je spravit nejakú činnost jednorázovo(napr. spracovanie pošty za kolegynu na dovolenke alebo PN-ke) a iné je preradit zamestnanca na inú pozíciu s inou náplnou práce.
soffias
11.02.10,11:04
Ďakujem, obchodné zastupovanie v zmluve konkrétne nemám, ale mám tam vetičku "administratívne činnosti a ďalšie činnosti podľa pokynov zamestnávateľa". Ale aj tak si myslím, že táto činnosť nemôže spadať pod tie ďalšie činnosti, to by ma fakt mohol poslať robiť napr. aj tú upratovačku... Nejedná sa však o preradenie, ale o rozšírenie činnosti, teda aj administratíva a aj obchodníčka... Takže si mám žiadať rozšírenie pracovnej zmluvy, áno?
Nutricia
11.02.10,13:54
Ďakujem, obchodné zastupovanie v zmluve konkrétne nemám, ale mám tam vetičku "administratívne činnosti a ďalšie činnosti podľa pokynov zamestnávateľa". Ale aj tak si myslím, že táto činnosť nemôže spadať pod tie ďalšie činnosti, to by ma fakt mohol poslať robiť napr. aj tú upratovačku... Nejedná sa však o preradenie, ale o rozšírenie činnosti, teda aj administratíva a aj obchodníčka... Takže si mám žiadať rozšírenie pracovnej zmluvy, áno?

organizácia môže vyžadovať od pracovníka iba také pracovné úkony, ktoré spadajú do rámca druhu dojednanej práce, ak pracovník odmietne vykonávať iné pracovné úkony,nejde o porušenie pracovnej disciplíny.

určite si dojednaj zmenu pracovnej zmluvy a určite za viac roboty a zodpovednosti viac penazí:-)
asi by simala trvať na špecifikácii administratívnych prác.
soffias
11.02.10,14:16
Ďakujem Vám za dobrú radu, hlavne mi išlo o to, či ma za to môže nejak postihnúť, ak nie, tak budem požadovať všetko na čom mám nárok, inak to robiť nebudem. Prajem Vám krásny deň :)