Vlastas
11.02.10,09:30
Chcem Vás poprosiť, nemáte najaký nápad na darček k päťdesiatke pre ženu???:confused::confused::confused:
Xanti
11.02.10,08:32
Víkendový wellnes pobyt..

šperk..
tutiola
11.02.10,08:49
Podľa toho v akom vzťahu ste. Je to manželka, mama, svokra..... a podľa toho aký máš rozpočet, aale inák ten welnes je vhodný a príjemný asi pre každú ženu.
Vlastas
11.02.10,10:36
Podľa toho v akom vzťahu ste. Je to manželka, mama, svokra..... a podľa toho aký máš rozpočet, aale inák ten welnes je vhodný a príjemný asi pre každú ženu.

Je to svatka. Welnes dostane od kolegov.
mariannak
11.02.10,10:41
a čo tak hojdacie kreslo ?
buchač
11.02.10,10:43
Chcem Vás poprosiť, nemáte najaký nápad na darček k päťdesiatke pre ženu???:confused::confused::confused:


Akciové ceny na jednosmerné letenky

http://www.akciove-letenky.sk/

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

One Way Ticket - Jednosmerná letenka

http://www.youtube.com/watch?v=7DYA1raD-YY
jana007
11.02.10,10:44
a čo tak hojdacie kreslo ?
to až k šesťdesiatke, v päťdesiatke ešte nie je čas na húpanie ....:)
dárkovým košom nič nepokazíte.
Vlastas
11.02.10,10:47
Kreslo v malom byte nemá kde uložiť, a darčekový kôš dostal svat, čiže by som sa opakovala.
Blankake
11.02.10,10:57
Kreslo v malom byte nemá kde uložiť, a darčekový kôš dostal svat, čiže by som sa opakovala.
Nemá nejakého špeciálneho koníčka? Alebo nejaké lístky na koncert, muzikál, do divadla, prípadne poznávací zájazd (Paríž, Londýn)...podľa toho, aké má záľuby.
Jara
11.02.10,11:11
Kolegyňa momentálne oslavovala 50 a dostala od sesternice Swarovského šperky, retiazku a náušnice a veľmi sa potešila, lebo bol k tomu taký papierik, kde bolo napísané, že odlož si tie zlaté reťaze a daj si tieto a razom omladneš. No a keď v tom prišla do práce, tak ju fakt každý obdivoval, ako jej to sekne a ako omladla... No a dostať ich aj za prijateľné ceny
Vlastas
11.02.10,11:17
Dobré nápady, mám z čoho vyberať, tie šperky ma lákajú, idem dnes
na prieskum, uvažujem aj nad lístkami na nejaké dobré divadelné
predstavenie.
Jara
11.02.10,11:22
Aj tie lístky ti schvaľujem. Dostala som ich ako darček na 50-tku od syna aj pre manžela a bolo to až 2 mesiace po mojej 50-tke a veru sme si urobili príjemný večer hoci sme museli ísť 60 km autom, takže manžel si nemohol dať ani pohárik. No bolo to perfektné a potešilo...
Evanka
11.02.10,11:36
Dobrý fotoaparát, aby ešte rýchle mohla zvečniť krásne chvíle mládí :D :D.
Xanti
11.02.10,11:39
Dobrý fotoaparát, aby ešte rýchle mohla zvečniť krásne chvíle mládí :D :D.
Súhlasím a nielen chvíle mládi ale hádam aj nejaké vnúčence. :D
Jara
11.02.10,12:15
No osobne mám skúsenosť, že deti utekajú za hranice a tak ani tak moc fotoaparát nevyužívam, ale skype pravidelne... :) .Môj vnúčik ma tak ľubká, že aj monitor stíska...:D
truch
11.02.10,12:31
Ja mám podobný problém, čo kúpiť na päťdesiatku bratovi. Chcela som mu kúpiť šteňa, ale všetci to zavrhli, takže teraz som v koncoch
Xanti
11.02.10,13:51
Ja mám podobný problém, čo kúpiť na päťdesiatku bratovi. Chcela som mu kúpiť šteňa, ale všetci to zavrhli, takže teraz som v koncoch
Hm... chlapom sa ťažko kupuje, možno podla toho čo má rád. Ak má rád lyžovačku tak nejakú pernamentku ...
ked je domáci kutil tak nejaké náradie možno ... alebo ked je športový fanúšik tak iste by ho aj nejaká pernamentka na zápasy potešila ...
ja som kúpila motorku :D:D:D bratovi na okrúhle. Čo na tom, že je skoro 2 krát tak stará ako on :D:D:D:D:D
dalid
12.02.10,12:17
Ak je veriaca tak by ju mohla potesit biblia... Ale je ich vraj niekolko typov v cenach od cca 200 do 2000 Eur..

link na tu drahsiu http://www.eplanet.sk/kniha/zlata-biblia-v-luxusnej-kazete/
misoft
12.02.10,16:56
40 ruží! :D v lepšom prípade
100 ruží :--- v horšom prípade
pepsikova
12.02.10,18:04
...žiadny-žena predsa nikdy nemá 50.../povedal môj syn pri čítaní ponad moje plece/..
..ale to len tak na obveselenie,myslím,že akýkoľvek darček, darovaný z priateľstva, alebo z lásky, poteší...ale dobre je aj vysondovať, čo by tak obdarovaná chcela...
ENGERAU
15.02.10,07:53
Ja som dostal k 50-ke poukaz na sériu masáží. Celkom mi to bodlo.
matus-x1
21.04.10,21:52
Ja mám podobný problém, čo kúpiť na päťdesiatku bratovi. Chcela som mu kúpiť šteňa, ale všetci to zavrhli, takže teraz som v koncoch

Tak týmto (http://www.najdarceky.com/) by si určite brata potešila. Plus vy-gravírovať na fľašu päťdesiatku a jeho meno. ;)
hnedoočka
22.04.10,04:33
Ja som dostal k 50-ke poukaz na sériu masáží. Celkom mi to bodlo.

to by som brala i ja , prípadne permanentku ku kozmetičke...myslím, že v 50-ke nikomu neuškodí.
truch
22.04.10,06:29
Dnes má bráško 50, kytica objednaná, kartón kvalitného vínka kúpený:):):)
jankazb
22.04.10,06:40
My sme kúpili otcovi k 70-ke let balónom. Bol nadšený. Ja by som to brala ako darček tiež :-), alebo vyhliadkový let vrtulníkom,tandemový zoskok padákom,... Zážitok Ti nik nezoberie, nikde nezavadzia doma vo vitríne;)
truch
22.04.10,06:51
My sme kúpili otcovi k 70-ke let balónom. Bol nadšený. Ja by som to brala ako darček tiež :-), alebo vyhliadkový let vrtulníkom,tandemový zoskok padákom,... Zážitok Ti nik nezoberie, nikde nezavadzia doma vo vitríne;)
To má môj obdiv, ja by som sa asi pos......od strachu:D:D
jaja99
22.04.10,07:08
Ja rozmýšľam nad tým, že vyrobím rodinný fotoalbum alebo mix fotiek v jednom ráme na stenu, kde bude najbližšia rodina od malička po súčasnosť - všetci pokope.
vrabcek1
22.04.10,11:04
takže nápady, šperk, masáže, lístky do divadla,kavova, domaca pekaren, alebo pernamentku na kozmetiku, drahší kvet v črepníku, viac ma nenapadá
MarcelkaT
22.04.10,11:37
Čo tak týždenný relaxačný pobyt. V tomto veku to určite prospeje.
Kazu
22.04.10,13:16
Čo tak týždenný relaxačný pobyt. V tomto veku to určite prospeje.

Tak s týmto úmyslom moji blízky obdarovali mňa. Ale urobili chybu, dali mi peniaze a nie poukaz. Peniaze som minula a ich už aj prestalo baviť vypytovať sa ma, kedy pôjdem do kúpeľov :)
MarcelkaT
22.04.10,13:31
Ja som dostala dovolenku od sestry, ale boli sme ju spolu vybrať/platila ona/ aká sa mi páči a dokupila som aj pre manžela. Bol to Egypt.A ešte aj vreckové sme od nej dostali.
Takže to bol veľmi dobrý a milý darček pre mňa.

Bol s nami ešte manželský pár, kde dotyčný pán tiež dostal dovolenku od súrodencov.
ludex
22.04.10,13:42
Chcem Vás poprosiť, nemáte najaký nápad na darček k päťdesiatke pre ženu???:confused::confused::confused:

:) Dvadsať ročného milenca!! :D
Petra Nová
22.04.10,13:46
:) Dvadsať ročného milenca!! :D
:):D Radšej dvadsaťpäť, s aspoň desaťročnou praxou.:D:)
ludex
22.04.10,13:51
:):D Radšej dvadsaťpäť, s aspoň desaťročnou praxou.:D:)


:D Peťka,nebuď náročná! A ako sa hovorí "Darovanému koňovi,na zuby nepozeraj!!" :D:)
Petra Nová
22.04.10,13:55
:D Peťka,nebuď náročná! A ako sa hovorí "Darovanému koňovi,na zuby nepozeraj!!" :D:)
:);)
pepsikova
22.04.10,14:40
Tak s týmto úmyslom moji blízky obdarovali mňa. Ale urobili chybu, dali mi peniaze a nie poukaz. Peniaze som minula a ich už aj prestalo baviť vypytovať sa ma, kedy pôjdem do kúpeľov :)..

..mimotemy..no môj syn mal tiež kedysi taký nápad,ale ostatní dvaja ho zavrhli s tým, že sa môžem nevrátiť a potom čo?....

..keby ja mám teraz ,chcem novú kuchyňu....
lujza.j
22.04.10,19:24
tieto "okruhliny" ja vnímam ako sviatok s darčekom ktorý zostane na pamiatku, ja by som volila šperk. 100 ľudí 100 chutí ako sa hovorí, pre mňa je biele zlato nádherné:) z pekným bielym zirkonom alebo modrým aqamarinom.dnes je veľký výber naozaj krásnych šperkov, no a o diamantoch ani nehovoriac:):)
ubka
22.04.10,20:13
súhlasím s Lujza, koľko ľudí-toľko chutí, ja by som si rozhodne vybrala peknú dovolenku a na tej dovolenke by ma potešil aj menej hodnotný šperk:)
misomiso
22.04.10,20:23
Chcem Vás poprosiť, nemáte najaký nápad na darček k päťdesiatke pre ženu???:confused::confused::confused:

Kratsiu retaz.
jozka56
22.04.10,20:34
Kratsiu retaz.
Akúúúúú?
adi11
22.04.10,20:42
Kratsiu retaz.
ale, ale...co si nezasluzi ine, ako tu retaz..:mee::D:)
matus-x1
22.04.10,20:45
Kratsiu retaz.

Nice! :D:D
hnedoočka
23.04.10,04:53
Kratsiu retaz.


misomiso len urobil, predpokladám , preklep.:confused:

určite mal na mysli krajšiu retiazku!;):D
misoft
26.06.15,17:02
misomiso len urobil, predpokladám , preklep.:confused:

určite mal na mysli krajšiu retiazku!;):D
A možno takúto...
http://www.priemyselneretaze.sk/images/retaz-DIN5686.jpg
:D:D:D