mirhu
11.02.10,11:59
Ak má daňovník, príjmy zo závislej činnosti od viacerých zamestnávateľov, a zároveň príjmy podľa par.8, ktoré ale nepresahujú zákonom stanovenú hranicu, stačí mu podať DP A, alebo musí DP B?
Andyke
11.02.10,12:28
Do DP uvádzame iba zdanit.príjmy. Takže pokiaľ nevzniká povinnosť z § 8, že zákonom stanovená hranica nebola prekročená, tak stačí podať DP typu A.