Klaudi 25
11.02.10,13:05
• čestné vyhlásenie o pravdivosti všetkých údajov uvádzaných v žiadosti, diplome a v životopise
• čestné vyhlásenie o spôsobilosti uchádzača na právne úkony v plnom rozsahu
• čestné vyhlásenie o štátnom občianstve SR alebo občianstve členskej krajiny EÚ alebo občianstve štátu, ktorý je zmluvnou stranou Dohody o Európskom hospodárskom priestore alebo občianstve Švajčiarskej konfederácie
• čestné vyhlásenie o bezúhonnosti podľa § 19 ods. 3 zákona č. 400/2009 Z. z. o štátnej službe a o zmene a doplnení niektorých zákonov
• čestné vyhlásenie o zdravotnej spôsobilosti na vykonávanie štátnej služby
• písomný súhlas o tom, že materiály, ktoré uchádzač poskytne v súvislosti so žiadosťou o zaradenie do výberu môže služobný úrad spracovávať podľa zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov

Prosím, aby ste nám posielali vzor na tie vyhlásenie
Ďakujem, potrebujem súrne
Klau
hanelie
11.02.10,12:42
otázka? ............alebo :confused:
jacekova
11.02.10,13:49
zaujimave.... to čo chcelo byť??
Xanti
11.02.10,14:02
• čestné vyhlásenie o pravdivosti všetkých údajov uvádzaných v žiadosti, diplome a v životopise

Ja Vám neviem...


Čestné vyhlásenie.

Ja dole podpísaný(á) Jožko Mrkvička, nar. 01.01.1955, bytom Jalová 17, Bardejov čestne vyhlasujem, že všetky údaje uvádzané v žiadosti , diplome a životopise sú pravdivé.

11.2.2010 v Bardejove.......................... Podpis Jožko MrkvičkaTeda ludia to fakt potrebujete všetko na zlatom podnose? :mee::mee::mee::mee:
Evanka
11.02.10,14:14
Ja Vám neviem...

Teda ludia to fakt potrebujete všetko na zlatom podnose? :mee::mee::mee::mee:
Klaudi si zažartovala.
Dobre som sa pobavila a musím sa priznať, že mi to trocha odľahčilo toto "pracovné obdobie"
Možno niekto vypracuje a raz vám to príde ako ponuka aj so zálohovou faktúrou. :eek:
Xanti
11.02.10,14:16
Klaudi si zažartovala.
Dobre som sa pobavila a musím sa priznať, že mi to trocha odľahčilo toto "pracovné obdobie"
Možno niekto vypracuje a raz vám to príde ako ponuka aj so zálohovou faktúrou. :eek:
Evanka,
nemám ten pocit. Fakt mám z niektorých tém pocit, že ludia si myslia. Napíšem na poradu šak tu sú mi povinný rýchlo včas a správne odpovedať.

Proste chcú to na zlatom podnose a ani sa nesnažia si niečo vyhľadať. :mee::mee::mee::mee:
orange19
11.03.10,08:56
veľmi súrne potrebujem:
čestné vyhlásenie o pravdivosti všetkých údajov uvádzaných v žiadosti, diplome a v životopise
• čestné vyhlásenie o spôsobilosti uchádzača na právne úkony v plnom rozsahu
• čestné vyhlásenie o štátnom občianstve SR alebo občianstve členskej krajiny EÚ alebo občianstve štátu, ktorý je zmluvnou stranou Dohody o Európskom hospodárskom priestore alebo občianstve Švajčiarskej konfederácie
• čestné vyhlásenie o bezúhonnosti podľa § 19 ods. 3 zákona č. 400/2009 Z. z. o štátnej službe a o zmene a doplnení niektorých zákonov
• čestné vyhlásenie o zdravotnej spôsobilosti na vykonávanie štátnej služby
• písomný súhlas o tom, že materiály, ktoré uchádzač poskytne v súvislosti so žiadosťou o zaradenie do výberu môže služobný úrad spracovávať podľa zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov
vobec neviem ako to mam napísať ....skuste poradiť
Ďakujem