nagyovat
11.02.10,13:54
Dobrý deň,

Veľmi súrne by som potrebovala pomoc ohľadne zamestnaneckého bonusu:
ako sa dostať k bonusu, presnejšie kto to vyplatí zamestnancovi?
nagyovat
11.02.10,12:55
Myslím na nový bonus čo dostávajú zamestnanci s menším príjmom.
katka50
11.02.10,12:57
Myslím na nový bonus čo dostávajú zamestnanci s menším príjmom.
Myslíš zamestnaneckú prémiu-tú si môže zamestnanec uplatniť v Žiadosti o roč. zúčtovanie pri splnení určitých podmienok.
veronikasad
11.02.10,12:58
Myslím na nový bonus čo dostávajú zamestnanci s menším príjmom.
Zrejme myslíš zamestnaneckú prémiu.

Doporučujem ako mzdárke predplatiť si prístup do DRAKa, kde je táto problematika podrobne rozoberaná.
nagyovat
11.02.10,13:15
ďakujem za odpovede.

Nie je ešte celkom jasne: zamestnávateľ nám to zaplatí a potom to dostane naspäť od daňového úradu?


veronikasad: ďakujem za radu, ak budem mať pri mojom plate navyše toľko EUR tak si to preplatím. Ale vieš si predstaviť koľko môžem zarábať ak mám na tú prémiu nárok..... a zamestnávateľ NEDÁ peniaze na také veci, mohla som si zaplatiť aj kurzy, aj knihy, všetko
tiga22
11.02.10,13:19
zamestnávateľ to vyplatí zamestnancovi a o túto čiastku si poníži odvod pre DÚ
Tamila
11.02.10,13:36
ďakujem za odpovede.

Nie je ešte celkom jasne: zamestnávateľ nám to zaplatí a potom to dostane naspäť od daňového úradu?


veronikasad: ďakujem za radu, ak budem mať pri mojom plate navyše toľko EUR tak si to preplatím. Ale vieš si predstaviť koľko môžem zarábať ak mám na tú prémiu nárok..... a zamestnávateľ NEDÁ peniaze na také veci, mohla som si zaplatiť aj kurzy, aj knihy, všetko

Ani ja nemám Draka, o zamestnaneckej prémii viem všetko zo stránky drsr.
Popozeraj túto tému, je tam všetko: http://www.porada.sk/t117775-p29-zamestnanecka-premia.html
Tara1
11.02.10,17:57
Ani ja nemám Draka, o zamestnaneckej prémii viem všetko zo stránky drsr.
Popozeraj túto tému, je tam všetko: http://www.porada.sk/t117775-p29-zamestnanecka-premia.html
Ani ja som nebola na školení, ale ZP som porozumela vďaka skvelým poraďákom, ktorí trpezlivo a dokola vysvetľujú...naozaj ste super..