Avdika
12.02.10,14:45
Vedel by mi niekto poradiť, ako sa vypĺňa nové tlačivo zápočtového listu? Nikde neviem nájsť vzor. Čo mám napísať medzi Ukazovatele JEP a medzi zrážky zo mzdy do rozhodnutia a V prospech? Minulý rok to bolo lepšie, teraz sa v tom nevyznám.
Johanka
12.02.10,14:42
Vedel by mi niekto poradiť, ako sa vypĺňa nové tlačivo zápočtového listu? Nikde neviem nájsť vzor. Čo mám napísať medzi Ukazovatele JEP a medzi zrážky zo mzdy do rozhodnutia a V prospech? Minulý rok to bolo lepšie, teraz sa v tom nevyznám.
JEP je jednotná evidencia pracovníkov :)? Neviem o tom, že by existovalo nejaké predpísané tlačivo "zápočtového listu". Zákonník práce presne ustanovuje, čo má obsahovať potvrdenie o zamestnaní. Forma nie je ustanavená, dôležitý je obsah.
tweedle
22.11.10,09:27
mám ten istý problém ako ty mám v rukách tlačivo a neviem čo s ním,,,čo sú to tie JEP ukazovatele?
ewita888
22.11.10,09:31
mám ten istý problém ako ty mám v rukách tlačivo a neviem čo s ním,,,čo sú to tie JEP ukazovatele?
netráp sa s JEP, netreba vyplňovať..
Heleč
22.11.10,09:38
nerobí Ti soft zápočtový list?
každý má iný vzhľad, ale určite ich majú schválené
tweedle
22.11.10,09:42
netráp sa s JEP, netreba vyplňovať..


a čo treba vypľňať? údaje o dosiahnutej kvalifikácii to je napr SŠ s maturitou?

nemyslite že som dementá ale nemám s takýmito vecami žiadne skúsenosti tak sa radšej na všetko pýtam :)
ewita888
22.11.10,09:46
a čo treba vypľňať? údaje o dosiahnutej kvalifikácii to je napr SŠ s maturitou?

nemyslite že som dementá ale nemám s takýmito vecami žiadne skúsenosti tak sa radšej na všetko pýtam :)
vyplň to, čo sa týka jeho zamestnania vo vašej firme.. ostatné nemusíš, ani jeho kvalifikáciu..
tweedle
22.11.10,10:07
keď u nás robila od 1999 do teraz z čoho bola 6 rokov na materskej píšem celú dobu, že?
jacekova
22.11.10,10:13
keď u nás robila od 1999 do teraz z čoho bola 6 rokov na materskej píšem celú dobu, že?


treba tam vyplnit datum odkedy dokedy u vas robila a patri do toho aj materska.