versus-avatar
12.02.10,19:28
Ahojte, mám problém s touto externou zvukovkou, po prechode z xp 32 bit na win 7 64 bit prestala správne fungovať, stále sa ozýva také neskutočne nepríjemné vŕzganie, integrovaná zvukovka je disabled, ovládače sú aktualizované ale bez výsledku, pomôže len reštart pc ale po chvíli to aj tak začne robiť znova, pomôžte pls, budem vďačný za akúkoľvek radu
nivarto
12.02.10,20:44
rickman
13.02.10,10:23
ja tuto zvukovku mam, akurat na 32bit. pokial vidim spravne, tak zatial maju na win7 len beta driver. kedysi davnejsie sa mi na internej creative stavalo nieco podobne. pokial si dobre pamatam, problem bol s ovladacmi. teda skus hladat tam. nechat len win ovladac, hladat ine ovladace..

a taktiez by som internu zvukovku povolil..
versus-avatar
13.02.10,14:52
ďakujem za odpovede, dnes som si všimol, že Creative už vidali aj nejaký plnohodnotný ovládač tak ten beta ovládač preinštalujem a uvidím či to pomôže, a ešte jednu otázku by som mal k diaľkovému ovládaniu, viem, že tam potrebujem Creative Entertaiment Center ale keď na ovládači stlačím Start stále to pýta najnovší Flash player ibaže už je dávno nainštalovaný, dik
versus-avatar
14.02.10,08:13
takže preinštalovanie a aktualizácia ovládačov nepomohla