bettylou
12.02.10,23:16
Prosím vás ako sa dá vo Viste nastaviť ako pozadie fotoalbum, tak aby sa v určitých intervaloch menili fotky:confused:
Vlado40
12.02.10,22:46
Skú toto : Tapety 2.12
http://mys.czweb.org/

Inštaláciu spusti ako správca
Fero11
13.02.10,05:26
bettylou
nic v zlom, ale mozes nam povedat aky to ma vyznam ??
salvosko
13.02.10,08:50
Win7 to má štandardne.
Pouzivam to, je to milé keď máš peknú kolekciu HD fotiek lietadiel napríklad a každú polhodinku abo tak sa ti to zmení.
maurer2
13.02.10,13:15
http://www.irfanview.com/ je to na zobrazovanie fotiek vseobecne ale je tam aj to co hladas samozrejme slovenska podpora a navyse zadarmo :)
jojom
13.02.10,13:47
bettylou
nic v zlom, ale mozes nam povedat aky to ma vyznam ??

To vieš bežným užívateľom pc sa to páči. :D Osobne ee.
salvosko
13.02.10,14:09
Win7 to má štandardne.
Pouzivam to, je to milé keď máš peknú kolekciu HD fotiek lietadiel napríklad a každú polhodinku abo tak sa ti to zmení.
Jo a este dodam ze som som to potom musel dat aj na notebook leo mi to chybalo.
bettylou
19.02.10,16:34
vďaka všetkým.
to Fero11: len ma napadlo, ako by sa to dalo spraviť a nič som doma v kompe nevedela nájsť .inak máš pravdu prakticky je backround stále zakrytý
kergulaan
20.02.10,06:06
Ja len na upresnenie, chces si menit pozadie pracovnej plochy (co je podla mna zbytocne, lebo ked pracujes tak mas aj tak na monitore nieco ine zobrazene) alebo chces si nakonfigurovat setric obrazovky, ktory ti bude na monitore zobrazovat fotky z tvojho albumu, v case ked na pocitaci nepracujes?
bettylou
23.02.10,20:32
tak trebars ta konfigurácia šetriča obrazovky by ma zaujímala ak môžem
kergulaan
24.02.10,02:37
tak trebars ta konfigurácia šetriča obrazovky by ma zaujímala ak môžem

Pre win XP - profesional.
1. Pravym tlacitkom mysky - klik na plochu. Objavi sa ti menu a tam na spodku je volba "Vlastnosti" - tu si vyber.
2. Otvori sa okno "Obrazovka - vlastnosti" - s niekolkymi moznostami (kartami) na hornej hranici okna. Vyber kartu "Setric obrazovky"
3. Ako mozes vidiet na prilozenom obrazku C1 mas moznos si navolit cas, za ktory sa ti pocas necinnosti pocitaca zacnu zobrazovat tvoje fotky.
(Upozornujem ta, ze niektore programy ktore pracuju na tvojom pocitaci aj ked ty nepracujes napr scenovanie antivirom, pri spusteni setrica mozu prerusit svoju pracu takze sa ti budu zobrazovat fotky ale nepojde scan.)
4. V casti setric obrazovky si vyberies moznost "obrazky-prezentacia" - vid obrazok C2.
5. Potom stlacis "Nastavenia" vid obr C3 a tam si nastavis co potrebujes:
- cas za ktory sa obrazky budu menit
- velkost na obrazovke
- nastavenie priecinku z ktoreho sa ti budu dane obrazky nacitavat
- atd...

Samozrejme mas moznost vidiet svoje nastavenia hned a necakat as na spustenie Setrica - Volba "Ukazka".
bettylou
25.02.10,10:42
pre Vistu??
DON
25.02.10,18:55
pre Vistu??




Na Viste je to este jednoduchsie...
1. Pravym tlacitkom mysi kliknut na plochu vybrat Personalize(posledná volba v menu co sa otvori)
2. Otvori sa okno tam treba vybrat Screen saver(tretia volba)
3. Otvori sa dalsie okno a tam si treba z roletkovej ponuky vybrat Photos.
4. Ak si chcete nastavit fotky ktore sa maju zobrazovat treba kliknut Settings(Nastavenia) vedla roletky.
5.Vyskoci dalsie okno a v nom si najdete ponuku "Use pictures and videos from" a vedla toho kliknete na Browse...
6. Treba si tam urcit priecinok z ktoreho ma setric fotky nacitat(len kliknut na neho)
7. Stlacit OK, potom SAVE, potom APPLY a nakoniec OK a je to...
a ak si chcete nastavit po akom case necinnosti sa ma setric zapnut tak pod tou roletkou su dve sipky hore dole a take okienko a tam si treba bud napisat cislo oznacujuce cas v minutach alebo klikat na tie sipky a az tak stlacit APPLY a OK...

prijemnu zabavu so setricom...:D
bettylou
08.03.10,19:18
dakujem velmi pekne
mazanova
01.12.11,13:19
a ja chcem prosím vedieť ako si nastavím na pozadie obrazovky nie s jedným obrázkom, ale s niekoľkými, takú koláž...?
Marína
01.12.11,14:02
Najprv si urob koláž z fotiek v niektorom z graf. programov(napr. Picasa, Gimp, Adobe Photoshop, Shape Collage, ........... atd.) a použi ako tapetu.