Designinka
13.02.10,00:50
ahojte, zaujimalo by ma ake ph ma SYOSS na farbene vlasy. niekde som citala, ze farba na vlasoch vydrzi dlhsie, ak sa pouziva sampon s kyslym PH :)
kaco11
17.02.10,09:42
neviem, ale ja som mala syoss na suché vlasy a to bol horor. rozčesať ani za toho pána. /a to som mala aj kondicioner/.
Bionda
19.02.10,14:06
ja tiež mám šampon menovanej značky a tiež nie je to nič moc, škoda nákupu, radšej som si mohla kúpiť ten čo som mala predtým Loreal profesional, ten bol naozaj dobrý. Už by som si ho nekúpila a ani ho už nepoužívam- radšej siahni po inej značke.;)
terezamaria
19.02.10,14:11
Veru aj ja som si kúpila uvedenú značku na zväčšenie objemu. To, že objem nezväčší, to by nebol taký problém, lebo kde nie je, ani šampón nedosadí :):):), ale že sa od neho robia lupiny, tak to je naozaj pravda.Nikdy som lupiny nemala. Domíňam ho na umytie schodišťa :confused::confused:
Bionda
19.02.10,14:13
Terka ja tiež ten istý, ale ten loreal zelený obal profesional s ílom je dobrý- aj keď naozaj množstvo vlasov neprirobí, ale ja mám jemné vlasy, takže ten s ílom mi ich spevní takže asi vypadajú, že je ich viac.
terezamaria
19.02.10,14:18
Terka ja tiež ten istý, ale ten loreal zelený obal profesional s ílom je dobrý- aj keď naozaj množstvo vlasov neprirobí, ale ja mám jemné vlasy, takže ten s ílom mi ich spevní takže asi vypadajú, že je ich viac.

Ďakujem za dobrú skúsenosť, rozhodne si ho kúpim. Dosť dlho som používala Cliven šampóny /talianske - to Ty určite poznáš/, mávala som s lopúchom, aloe, ale treba zmeniť aj šampón.
lorelei
19.02.10,20:47
No ja musim potvrdit opak, a to zasa prekvpilo mna, lebo som od toho praveze nic neocakavala, a skor tu katastrofu, ako pozitivum. Aj ked som teda velky optimista :), ale som s nim max spokojna, myslim Syoss profesional, kupila som to ako kompletku sampon, balzam a este spray na umyte vlasy, nevravim,ze je to zazrak,ale mne sedi. Takze by som povedala, ze treba si odskusat, co komu sadne.....
Bionda
21.02.10,20:27
veď o tom to je, každému sande niečo iné- je to tak v oblečení, vôni a aj kozmetike :)
Ja a Terka sme napísali svoje skúsenosti - ale zas robili sme aj porovnanie s inou už odskúšanou značkou a aj to môže byť dôvod- ak nájdeš niečo čo je lepšie. ;)