Castell
13.02.10,09:16
Zdravim Vas hladam niaky web kde su lacne cigarety ale s ktorimi mate uz skusenosti mne je jedno ci budu ukrajinske,polske,ruske,ceske... len nech su lacne. mal som vyhliadnuty server bestcigarettessop. com maju tam velmi dobre ceny ale je to americky obchod. Dajte mi niake weby s ktorimi mate skusenosti.
Laco-monter
13.02.10,08:33
Osobné nákupy v UA .
buchač
13.02.10,12:04
Zdravim Vas hladam niaky web kde su lacne cigarety ale s ktorimi mate uz skusenosti mne je jedno ci budu ukrajinske,polske,ruske,ceske... len nech su lacne. mal som vyhliadnuty server bestcigarettessop. com maju tam velmi dobre ceny ale je to americky obchod. Dajte mi niake weby s ktorimi mate skusenosti.

Asi najlepší bude tento ....;):D:D:D

http://www.colnasprava.sk/wps/portal/!ut/p/.cmd/cs/.ce/7_0_A/.s/7_0_FL/_th/J_0_9D/_s.7_0_A/7_0_19B/_s.7_0_A/7_0_FL
Laco-monter
13.02.10,12:09
Asi najlepší bude tento ....;):D:D:D

http://www.colnasprava.sk/wps/portal/!ut/p/.cmd/cs/.ce/7_0_A/.s/7_0_FL/_th/J_0_9D/_s.7_0_A/7_0_19B/_s.7_0_A/7_0_FL (http://www.colnasprava.sk/wps/portal/%21ut/p/.cmd/cs/.ce/7_0_A/.s/7_0_FL/_th/J_0_9D/_s.7_0_A/7_0_19B/_s.7_0_A/7_0_FL)

Ja som pracoval v jednej dielni,kde bola aj kotolňa na tuhé palivo.

Raz za 3 mesiace tam prišli policajti spáliť niekoĺko vriec pašovaných cigariet.

pamätám si ako sme kartóny z ohńa vyťahovali ....:o:)
vulxy
13.02.10,22:01
aj si nake objednal castell ze sa ti nezda emericky web?ja tam furt vidim ...Made in Eastern Europe... mozno ich tlacia tot za humnama a ten web je len kamuflaz
Castell
14.02.10,07:50
aj si nake objednal castell ze sa ti nezda emericky web?ja tam furt vidim ...Made in Eastern Europe... mozno ich tlacia tot za humnama a ten web je len kamuflaz
Ja si tiez myslim ze to je podvod a v podmienkach je uvedene ze platba ju vopred na ucet firmy. Ale ak si kukal tak maju velmi dobre ceny.
Zoltán Kovács
14.02.10,07:57
Najlacnejšia cigareta je tá ktorú si nezapáliš. Nestojí nič.
Excise Duty
14.02.10,08:22
Zdravim Vas hladam niaky web kde su lacne cigarety ale s ktorimi mate uz skusenosti mne je jedno ci budu ukrajinske,polske,ruske,ceske... len nech su lacne. mal som vyhliadnuty server bestcigarettessop. com maju tam velmi dobre ceny ale je to americky obchod. Dajte mi niake weby s ktorimi mate skusenosti.
Nezabudni, že z tých cigariet budeš musieť zaplatiť clo, spotrebnú daň a DPH. A hneď bude po lacných cigaretách. Predpokladám, že cigarety chceš iba pre svoju vlastnú potrebu, lebo ani predávať ich nesmieš.
Laco-monter
14.02.10,10:04
Jeden magor z KE tlačí do predaja "elektronickú cigaretu"

nastavil jej cenu na 4000 sk , a chce byť z tohto milionarom.

Aj v Lampárni ho odhalili,že nemá v poriadku predaj po stránke povolení , certifikátov a tak.
vulxy
15.02.10,14:46
Jeden magor z KE tlačí do predaja "elektronickú cigaretu"

nastavil jej cenu na 4000 sk , a chce byť z tohto milionarom.

Aj v Lampárni ho odhalili,že nemá v poriadku predaj po stránke povolení , certifikátov a tak.

som si ped tyzdnom objednal el-cigarety ale len za 8 dolacof,sa neviem dockat co to je zac.
mimochodom neviete nahodou ci fajcenie elcigy je povazovane za klasicke fajcenie...priklad:v praci (celom areali je prisny zakaz fajcit),co mi povie riaditel ked ma uvidi ze cmulam taku tycinku,mozem sa vyhovorit ze nieje nabyta baterka:D a v takom pripade je to iba lyzatko:D alebo sa mylim?
vulxy
15.02.10,14:53
Ja si tiez myslim ze to je podvod a v podmienkach je uvedene ze platba ju vopred na ucet firmy. Ale ak si kukal tak maju velmi dobre ceny.

What payment methods do you accept?
You can pay the order with the credit cards such as Visa and MasterCard.

ja teda nevjem ale firma(medzinarodna )co neumoznuje platit Paypal-om iba kreditkami sa mi zda dost podozriva...
MiChAeLoKGB
25.04.11,16:17
je viac firiem čo nepodporuje PayPal ale je to divné.

Najlepšie je kúpiť si dutinky (250KS za 2€) + tabak (taky kvalitny stoji 6€ ale naplnis nim aj 50kusov) a mozes si to naplnit aj cerzuzkou a mas normalnu cigu. Alebo investujes do strojceka na plnenie (ja planujem kupit elektronicky) a mas to jednoduchsie. Postupom casu by si na tom dost usetril ;)
Chobot
25.04.11,21:29
je viac firiem čo nepodporuje PayPal ale je to divné.

Najlepšie je kúpiť si dutinky (250KS za 2€) + tabak (taky kvalitny stoji 6€ ale naplnis nim aj 50kusov) a mozes si to naplnit aj cerzuzkou a mas normalnu cigu. Alebo investujes do strojceka na plnenie (ja planujem kupit elektronicky) a mas to jednoduchsie. Postupom casu by si na tom dost usetril ;)

A najviac by si ušetril, keby si vôbec nefajčil... :rolleyes::rolleyes::D:D
KoxXxo
26.04.11,01:56
Kolega v práci, dlhoročný tuhý fajčiar hovorí, že by aj prestal. Ale teraz? Keď už do toho toľko vrazil...:)