nikusenka666
14.02.10,19:06
Dobrý deň.
Chcela by som sa informovať ohradom opätovnej žiadosti do zamestnania.
Známy nastúpil do práce v januári 2010.Odrobil mesiac a vzápatí ku dňu 1. februára 2010 dostal výpoveď nakoľko bol stále v skúšobnej lehote.
Teraz firma robí nový nábor na 100 zamestnancov a zaujímalo by ma, či by bolo možné znovu podať žiadosť do zamestnania do tej istej firmy, resp. aká je možnosť že by bol opäť prijatý, či jeho prijatie závisí od uvedeného dôvôdu na výpovednej zmluve.
Ďakujem
veronikasad
14.02.10,18:13
Kritéria prijímania zamestnancov si stanovuje každý zamestnávatel sám. Ak počas skúšobnej doby nebol spokojný s jeho prácou, ťažko ho prijme do prac.pomeru znova.
drobeceva
14.02.10,18:30
Dobrý deň.
Chcela by som sa informovať ohradom opätovnej žiadosti do zamestnania.
Známy nastúpil do práce v januári 2010.Odrobil mesiac a vzápatí ku dňu 1. februára 2010 dostal výpoveď nakoľko bol stále v skúšobnej lehote.
Teraz firma robí nový nábor na 100 zamestnancov a zaujímalo by ma, či by bolo možné znovu podať žiadosť do zamestnania do tej istej firmy, resp. aká je možnosť že by bol opäť prijatý, či jeho prijatie závisí od uvedeného dôvôdu na výpovednej zmluve.
Ďakujem
Predpokladám, že známy nedostal výpoveď, ale bol s ním ukončený PP v skúšobnej dobe.
Ak s ním ukončili, zrejme neboli s ním spokojný, nevyhovoval ich požiadavkám. Myslím, že zbytočne bude podávať žiadosť. Z-ľ má predsa právo výberu zamestnancov.